Pes Ekran Kartını Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende nvdia yok intel var söylenilen herşeyi yaptım oyunu dvd den kurdum fln ama işe yaramadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok basit frmtr de İntel(R) Hd Graphics Pes 2013 Çözüm %100 Konusunu bulunuz orada anlatılıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var çözüm bulunması lazım crycis gibi yüksek prfrmanslı oyunları açıom hatasız ama pes 13 video kartı yetersiz ram:2gb ekran kartı:intel hd graphichs 4000 işlemci:intel i3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazen yoksay diyince açılıyo sonradan çalışmayı durdurabilir ama uffff yaa işt ondan kapatıo sonradan ondan aynı sorun bende de war bilmiyom sende belki olur da hiç kapamaz dene .d

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben daha yeni format attım bende oyunlar açılmıyo nasıl yapambiliirimm neolur yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nvidia ekran kartının menüsünü açın sol menüden 3d ayarlarının yönetilmesini seçin.açılan pencerede tercih edilen grafik işlemci olarak nvidia ekran kartınızı seçin ve uygula deyin..bende işe yaradı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım bılgısayarım 4 cb ram .2 cb ekran kartı paylaşımlı .oyunu ılk yukledıgımde yazılan hatalı verdı ama hallettım .sorun ıse oyun esnasında donmalar tıtremeler kasmalar fena sekılde .daha yenı aldım bılgısyarı kıracam artık .allah ıcın bılı bırı yardım etsın ..tesekurleerr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
AMD radeon HD 6400 1 gb ekran kartı var pes 2013 yükledim aynı sorunbendede çıktı settings dosyasında sağ tuş yaptığımda çıkmıyor dediğiniz ayar ne yapmam lazım ?

Reaksiyon puanı
2,146
AMD radeon HD 6400 1 gb ekran kartı var pes 2013 yükledim aynı sorunbendede çıktı settings dosyasında sağ tuş yaptığımda çıkmıyor dediğiniz ayar ne yapmam lazım ?

sen şöyle yap, masaüstünde sağ tıkla grafik işlemcileri yapılandır sonra yüksek performanslı grafik işlemciyi seç

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımdada aynı sorun var çözemdeik bi türlü

baros3452

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran Kartı : Intel HD Graphics 4000
Ram : 8.00 gb
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60 Ghz
w8 62 bit orjinal lütfen yardım edin...
pes 14 ' ü çalıştıramıyorum GPU : yapılamıyor VRAM : yapılamıyor diyor

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Amd Ekran kartı olanlar için aşağıda belirteceğim adımları izleyiniz.

1 - Burada bulunan dsound.dll dosyasını indirip oyunun kurulu olduğu dosyaya atın (Link)

2- Burada bulunan dxcpl.exe programını indirin (Link)

3- Programı indirdikten sonra bu videodan talimatları aynen uygulayın (Link)

Bir arkadaşımın sorun yaşaması üzerine bu şekilde çözüm buldum umarım sizde de işe yarar, iyi eğlenceler.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
NVIDIA kartı olanlar oyunlara sağ tıklayıp Grafik işlemci ile çalıştır Seçeneğinden NVİDİA GPU'sunu seçmeliler.
1526936288270.png

AMD grafik işlemcisi olanların oyunu CRIMSON sofware üzerinden eklemeleri yeterli olacaktır.