Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,827
Puanları
83
Konum
istanbul
Köklü futbol serisi Pro Evolution Soccer serisinin güncel oyunu Pro Evolution Soccer 2019, içerik olarak genişlemeye devam ediyor. Konami tarafından yeni yapılan açıklama ile Data Pack 2'nin önümüzdeki hafta içinde yayınlanacağı duyuruldu.
5bcae08866a97cbde0e60aad.jpg
Pro Evolution Soccer 2019, 30 Ağustos 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One ve Android ile iOS tabanlı cihazlar için yayınlanmıştı. Oynanışa dair önemli yenilikler sunan yeni oyun, şu an için, rakibi FIFA 19 karşısında, genel anlamda iyi bir performans sergiliyor diyebiliriz. Konami ise bir yandan oyunun içerik olarak zenginleşmesini sağlayarak, çok daha iyi bir noktaya gelmesi için uğraş veriyor. Bu bağlamda da, Data Pack 2 içeriğinin 25 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.
Data Pack 2 ile Pro Evolution Soccer 2019 oyununun içeriğine Çin Süper Ligi ve Tayland Ligi, takımlar ve logoları ile resmi olarak eklenecek. Bunlara ek olarak, yapay zeka performansı için de bir takım iyileştirmeler sağlanacak. Öyle ki, yapay zekanın hücumlarında daha fazla çeşitlilik ve kalecilerin bire bir durumlarda daha iyi işler çıkarttığını göreceğiz. Ayrıca, daha isabetli aşırtma vuruşlarda, kafaya vurma becerisinde ve savunma pozisyonu almada da iyileştirmeler yapılacak. (turunculevye.com)


Kaynak:Fanatik
 
Üst
stat counter