PES 2016 İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PES 2016 İnceleme

Konami tarafından PC, PS3, PS4, Xbox One ve Xbox 360 için geliştirilen PES 2016'yı mercek altına alıyoruz. İşte artısıyla, eksisiyle PES 2016 incelemesi!

PES 2016'yı satın almayı düşünüyor musunuz?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bence olmamış gene. Realizm diye tutturanlar, yüzler çok benziyor diyenler nerede?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Oyuncuların alt kısımları olmamış şortlar çok garip duruyor. Ayrıca lisans sorunu başlı başına bir sorun. Alman ligi yok oyunda şili var. Büyük bir ihtimal en çok sattığı yerlerin liglerini koymuşlar. Havadan ara pasları güzel fakat şutlar top balon gibi uçuyor. Kaleler sahanın bir parçası değişmiş gibi duruyor. Sanırım spiker değişmiş 15 de dikkat etmemiştim ama 13 ve 14 te farklıydı sanki. Türk takımı hiç göremedim belki daha sonra yama ile eklenir. Milli takımımız bile lisanssız. Messi gibi oyuncuların dışındaki oyuncuların koşuları ağır çekimmiş gibi geldi bana.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Oyuncuların alt kısımları gerçekten ilginç duruyor şortlar olmamış gibi aşırı bol gözüküyolar . Bu player id özelliği zaten yüzyıllardır peste yok mu ben mi yanlış biliyorum. Bu senede olmamış gibi belki güncellemelerle vs oyuna birşeyler ekleyip daha iyi hale getirebilirler

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
inceleme için sağolun. sağdaki elemanın berberinde mi suç kendisi mi öyle istedi bilmiyorum ama o saç nedir allah aşkına...

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
14 ve 15i beğenmemiştim ama 2016 olmuş.Kale ve şort olayına katılıyorum ayrıca 14 ile başlayan oyuncuların koşarken zıplaması, birbirine çarparken zıplaması devam ediyor.Kendini oynatıyor 14 ve 15 gibi değil alıştıkça daha zevkli olacaktır.Unutmadan şunu da yazayım fifa 16daki pas atarken toptan uzaklaşma olayı bunda da var hangi akla bunu oyuna koyarlar ki

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Beyler pesde cidden pro olan var mı hani senelerdir oynuyorum fakat en son 13 de oynamıştım sonra pek oynamadım.Ben pas yapıp bol şut çekmek istiyorum olmuyor adamlar pas yaptırmıyor kanat kullanıp bol bol orta açayım diyorum 2-3 ortanın birinde orta gidiyor oda pek etkili olmuyor zaten bana bi ipucu bir şey tüyo verirmisiniz :D Bilmiyorda değilim yani dün top playerde psg yi 3-1 yendim.Fakat alışık değilim

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Beyler 2013 den sonra gördüğüm en iyi oyunu mükemmel şimdi yükledim artık 2013 bitmişdir benim için olağan dışı hareketler paslar yok tamamen gerçekçi adamlar hakkını vermiş gidip bizzat satın alıcam destek için

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Beyler pesde cidden pro olan var mı hani senelerdir oynuyorum fakat en son 13 de oynamıştım sonra pek oynamadım.Ben pas yapıp bol şut çekmek istiyorum olmuyor adamlar pas yaptırmıyor kanat kullanıp bol bol orta açayım diyorum 2-3 ortanın birinde orta gidiyor oda pek etkili olmuyor zaten bana bi ipucu bir şey tüyo verirmisiniz :D Bilmiyorda değilim yani dün top playerde psg yi 3-1 yendim.Fakat alışık değilim
pasları normal şekilde değilde rt tuşu ile birlikte verin direk ayağa oynuyor hatta pas,arapası orta şut hepsini öyle yapın

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
pasları normal şekilde değilde rt tuşu ile birlikte verin direk ayağa oynuyor hatta pas,arapası orta şut hepsini öyle yapın

Rt derken sağ arkadaki tuşmu ben o değilde l1 ile pas veriyorum hemde koşuyor aynı işlevmi var acaba ?

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Rt derken sağ arkadaki tuşmu ben o değilde l1 ile pas veriyorum hemde koşuyor aynı işlevmi var acaba ?
evet hız tuşunun altında xboxta rt pste r2 oluyor.l1 ile verkaç yapıyor r2 ile de verkaç yapıyor ama pası daha hızlı ve isabetli veriyor