PES 2012 Türkçe Spiker 3.Demo

Bu konuyu okuyanlar

Tangle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pes2012-620x150.jpg

PES 2012 Türkçe Spiker!PES 2012 için TürkçeSpiker.Com tarafından hazırlanan Türkçe spiker çalışmasının 3. Demosu sizlerle!

İNDİRME BAĞLANTILARI (
Boyut 360MB)

Kurulum:
İndirdiğiniz dosyadan çıkan dt00_e.img isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde
C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\img içerisine atın, değiştirme sorusu çıkarsa evet deyin. (Eskisini yedeklemeyi unutmayın) Oyun içerisinde dil seçeneklerinde anlatım dili mutlaka ENGLISH seçili olsun. Kurulum tamamlanmıştır.
Kaynak

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sağlam olmuş bu sefer 2011 gibi atıp tutma yok :D teşekkürler

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Diğer yamalardan farklıdır derken ilk yayımlanan 1. demo idi. Buda 2. Türkçe spiker yaması. 1200 yeni Türkçe ses eklenmiş hali. Bende oynuyorum bayağadır, kullanmayanlar denemeli.

Tangle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağolun arkadaşlar teşekkürler :)

Tangle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğer yamalardan farklıdır derken ilk yayımlanan 1. demo idi. Buda 2. Türkçe spiker yaması. 1200 yeni Türkçe ses eklenmiş hali. Bende oynuyorum bayağadır, kullanmayanlar denemeli.

bende deneyememiştim biraz önce komşunun pc de denedimde cidden çok daha eğlenceli oluyo böyle oynaması :)

TayfuN_EroL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn part 1 ve 2 olarak indirdim önce part 1 deki dt00_e dosyasını attım sonrada part 2 dekini ama arada inglizce terimler cok fazla. çat pat olsa sorun yok ama en uzunları iniglizce :D

bn mi hata yaptım ??

Rehab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunuda indiriyorum emeğinize sağlık

İncredible

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kuramadım ya bir yardımcı olabilirmisiniz acaba nereye atmamız gerekiyo

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PES 12 oyunun PES 11'den fazla farkı olmadığı için geçen seneki spiker dosyalarını entegre ettiler ve bu sene yama erken yayınlandı. Hasan Mustan'ı kaliteli yorumlarından dolayı kutlamak lazım :)

pes2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süper Olmuş Çok Teşekkürler Beşiktaş JK

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Arkadaşlar içerik güncellendi. Kurulum ve en son çıkan Türkçe spiker eklendi. Bu 3.demo, 1 hafta önce çıktı. 1 haftadan önce indirdiyseniz bunu yensini deneyebilirsiniz. Bunda daha fazla Türkçe ve yeni seslendirmeler mevcut.

tercan46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar içerik güncellendi. Kurulum ve en son çıkan Türkçe spiker eklendi. Bu 3.demo, 1 hafta önce çıktı. 1 haftadan önce indirdiyseniz bunu yensini deneyebilirsiniz. Bunda daha fazla Türkçe ve yeni seslendirmeler mevcut.

konuyu açan arkadaşı, belki bu konuyu açtığı için :) banlamışınız, üstüne linkini silip yerine kendi upload linkinizi koymuşunuz ayıp olmuyor mu hocam, adam o kadar emek vermiş googlede başka yerde konuya rastlamadım yani adam özgün içerik kullanmış, emek kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor bunu bana bir açıklayabilirmisiniz lütfen!!!

SDN ye yakışmadı bu yaptığınız...

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
konuyu açan arkadaşı, belki bu konuyu açtığı için :) banlamışınız, üstüne linkini silip yerine kendi upload linkinizi koymuşunuz ayıp olmuyor mu hocam, adam o kadar emek vermiş googlede başka yerde konuya rastlamadım yani adam özgün içerik kullanmış, emek kelimesi sizin için ne anlam ifade ediyor bunu bana bir açıklayabilirmisiniz lütfen!!!

SDN ye yakışmadı bu yaptığınız...

O yüzden banlanmadı bu 1.
Eklenen linkler, KAYNAK'da belirtilen yapımcının orjinal asıl bağlantıları. TürkçeSpiker'den rica ettiler bizde linkleri düzenledik buda 2. Sorun yok sanırım.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar size fıfayı da denemenizi öneriyorum

tercan46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O yüzden banlanmadı bu 1.
Eklenen linkler, KAYNAK'da belirtilen yapımcının orjinal asıl bağlantıları. TürkçeSpiker'den rica ettiler bizde linkleri düzenledik buda 2. Sorun yok sanırım.

tamam hocam sorun yok isterseniz mesajı silin, teşekkürler bilgilendirme için :)

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Full sürüm ne zaman çıkar, onu bekliyorum...

PesDiary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Full sürümü şubat ayı içinde çıkacak. Şimdilik full sürüme en yakın olan 3. demo
Kaynağından indirme linkleri:
http://www.fileserve.com/file/dqH5yud
http://hotfile.com/dl/139149883/a5e6583/PES2012_TURKCESPIKER_DEMO3.rar.html
http://uploaded.to/file/0qpjo07z

Ayrıca Ulusal marşlar ve tezahüratlar paketi de var. Bununla da bir sürü ülkenin orijinal ulusal marşları ve takımların tezhüratları ekleniyor.
UPLOADED.TO:
PART1
PART2
PART3

HOTFILE:
PART1PART2PART3

FILESERVE:

PART1
PART2
PART3

UPLOADSTATION:
PART1