Pes 2012 Spor Toto Süper Lig Yaması

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
diğer konudaki link silinmiş, benden önce paylaştın bu kez :) emeğine sağlık teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurması cok kolay ındırdıgınız seyın ıcındekını belgelerımdekı konamıye atın ve her gelen soruya evet dıyın bu kadar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
belgelerime attım açılmıyor öyle bir soruda yok yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1. inci takım yani sivasspor için indiriyom bu yamayı bide cevap çok geç oldu fakat teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:bence yuotube den spototo süperlig yaması kurulumu yaz orada gösterir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben belgelerimdeki konamiye attım ama soru gelmiyo yardım edrmmisiin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben belgelerimdeki konamiye attım ama soru gelmiyo yardım edrmmisiin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaaşlar ikidebir cevap yazmanıza gerek yok bende oldu ama bakın böyle yapıcakszınız : ilk önce winrar belgesi olduğu için onu sağ tıklayarak buraya çıkart diyeceksiniz bitince o yüklenen programları belgeler klasörüne atacaksınız sonra oyunu açıcaksınız işte bu kadar basit...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kuramayanlar için:
indirdiğiniz yamayı belgelerime atın, sonra da çıkan soruya evet diyin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlarlar mesala efsane olun da bir oyuncu oluşturdugumuzda bu spor toto süperligdeki herhengi bir takıma transfer olabiliyor muyuz?

acil cevap!!!!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben yamayı kurdum ama hata verdi ne yapıcam lütfen söleyinnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
belgelerime tıklayın tıkladıkdan sonra konamiye tıklayın oradanda pes 2012 e tıklayın ve onun icine atın:laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes: çok kolay nasıl yapamıon bilmiyosan yotube dan izle mesala pes 2012 türkçe spiker nasıl yapılır diy yaz orda sana gösterir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben ındırdım belgelerıme attım ama halen olmadı türkçe yama var onlamı alakalı ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla Kardeş Yükledikten Sonra 1 maçın yarısında kapanıyor yardım :cursing: