PES 2012 GPU VRAM 128mb

Bu konuyu okuyanlar

alian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben başka bir kurbanım bu konu hakkında.

Ekran kartı Nvidia gt520mx. Yaklaşık 6 saatlik internet araştırmam boyunca herşeyi ama herşeyi denedim ama hala aldığım hata aynı.

Bir türlü harici ekran kartımı görmüyor pes2012. Onboard kartı görüyor. Herşey güncel ama çözüm hala yok bulamadım. Ne yapmam lazım yardımcı olun gerçekten bunaldım pes 2012 açılmıyor.

Aklıma son bir çare geldi. Windows 7 kullanıyorum. Ekran kartının windows 7 değilde xp sürümünü bilgisayara yüklesem acaba olurmu diye. Sistemde sorum yaşanır diye çekindim sizin fikrinizi alayım dedim.

Yardımcı olun lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nvidia denetim masasına girin sol menüden 3D ayarları sonra 3D ayarlarının yönetilmesi 'ne girin sonra tercih edilen grafik işlemci: yüksek performanslı nvidia işlecisini seçin.

alian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yokmu bnunu bir çözümü yardımcı olucak yokmu

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
vallabende intel hd graphics 2000 var ne denediysem olmadı kitserver yükledim ama onuda beceremedim abimle maç yaparken şampiyonlarliginden maça giriyoruz kadroyu oyundayken yapabilip oynuyabiliyoruz malasef

alian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sdn okuru yazdığmı okursan herşeyi denedim söylenen. oraycan bendekide hd graphics 3000. kitseverle performans çok düsşüyo zaten. lanet olsun bu onboard ekran kartlarınada optimus sisteminede. yardım bekliyoruz burada

alian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun hala aynı yardım edicek yokmu

sorun hala aynı yardım edicek yokmu