Pes 2010 Hata

Bu konuyu okuyanlar

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Pes 10 Açıyorum Böyle Kalıyo Ram İşlemci Ekran Kartıyla Falan Alakalı Değil Daha Önce Oynuyodum açılıyodu Şimdi Böyle Kalıyor :confused1:

53.jpg

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Pes oynamıyorum ama hatayı alan çok kişi varmış, forumlarda gördüm birkaç mesaj, forumlara bi bak istersen.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
büyük ihtamille crack ten olabilir,görev yöneticisinden bakarsanız yanıt vermiyor olarak gözükcek büyük ihtimalle

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
görev yöneticisinden kapatıp bir daha açın işe yarayabilir.
eğer olmaz ise crack'i değiştirin.

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pes oynamıyorum ama hatayı alan çok kişi varmış, forumlarda gördüm birkaç mesaj, forumlara bi bak istersen.

Baktım Baya Çözümü Yok Diyolar Ama bilmiyom Neredeyse 6 ay falan oynadım bi sorun yoktu 1 ay falan oldu oynamıyodum bugün açtım öyle takılıyor :bored:

---------- saat 00:35 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:33 eklenmişti ----------

büyük ihtamille crack ten olabilir,görev yöneticisinden bakarsanız yanıt vermiyor olarak gözükcek büyük ihtimalle

Hayır Çalışıyor Diye Gözüküyor Bi de Crack Değiştireyim

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ekran kartı sürücülerini güncelle
cracki değiştir
oyunu tekrar kur

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Oyunun ilacından kaynaklanıyor genelde.
Birde uyumsuzluk söz konusu. pes.exe dosyasına sağ tık özelliklerden uyumluluğu xp yada vista falan yapmayı dene.

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ekran kartı sürücülerini güncelle
cracki değiştir
oyunu tekrar kur

oyun rip tekrar kurulmaz ekran kartı güncel crack değiştim aynı hala

---------- saat 00:51 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:47 eklenmişti ----------

Oyunun ilacından kaynaklanıyor genelde.
Birde uyumsuzluk söz konusu. pes.exe dosyasına sağ tık özelliklerden uyumluluğu xp yada vista falan yapmayı dene.

oyunun ilacı ne sağ tıkladım ama en son windows 2000 var onuda denedim olmadı

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ripli oyundur, dosyalardan bazıları eksiktir diyeceğim ama daha önce oynuyormuşsun. Herhangi bir yama falan kurdun mu peki, kitserver, Türkiye ligi vs.?

holigans

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ripli oyundur, dosyalardan bazıları eksiktir diyeceğim ama daha önce oynuyormuşsun. Herhangi bir yama falan kurdun mu peki, kitserver, Türkiye ligi vs.?

Hayır Kurdum Ama Sonra Sildim Ben Onlarıı Çalışmadı Zaten Sade Oynamaya devam ettim çalışıyodu yani