Pes 17 vs Fifa 17 grafik karşılaştırması

Bu konuyu okuyanlar

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
DigitalFoundry adlı kanal 2 oyunun grafiklerini kıyaslıyan bir video hazırlamış çok güzel yapmışlar ben fifayı daha iyi buldum şahsen .

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Fifa saha olarak daha iyi ama yüz çizimlerinde Pes hala çok farklı bir seviyede.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
F*ck Konami, PC'nin ne eksiği vardı da bu grafikleri reva gördünüz?

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Konami firma olarak iyice batırdı işleri pes çok geride kaldı yüz modellemelerinde birkaç oyuncu fifa da daha iyi bale mesela peste baya kötü olmuş .

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Yüzlerde PES açık ara önde lakin ,genel oyun anlamında FİFA bariz üstün.

Sonuçta yüzün pek bi önemi kalmıyor etrafın grafiklerin güzel olmadığı , Online'nın kötü olduğu , Statların olmaması , lisansların olmaması... Bunlar çok önemli şeyler.

Oynanabilirlik açıdan evet PES çok iyi ama genel oyun anlamında FİFA nın gerisinde kalıyor.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Fifa farkını yine ortaya koymuş.:cool:

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Yüzlerde PES açık ara önde lakin ,genel oyun anlamında FİFA bariz üstün.

Sonuçta yüzün pek bi önemi kalmıyor etrafın grafiklerin güzel olmadığı , Online'nın kötü olduğu , Statların olmaması , lisansların olmaması... Bunlar çok önemli şeyler.

Oynanabilirlik açıdan evet PES çok iyi ama genel oyun anlamında FİFA nın gerisinde kalıyor.

Yıllardır o oynanabilirliğin üstüne hiç bir şey koymadılar pes serisinde ayrı bir güzel yan var ok ama gelişmiyor pes 2016 aldık arkadaşla online rezalat kontrol gecikmeleri var pişman etti bizi.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Yıllardır o oynanabilirliğin üstüne hiç bir şey koymadılar pes serisinde ayrı bir güzel yan var ok ama gelişmiyor pes 2016 aldık arkadaşla online rezalat kontrol gecikmeleri var pişman etti bizi.
Kesinlikle bende Fifa 15 i almıştım ve hayatımda oynadığım en iyi futbol oyunuydu pes 13 le birlikte. Sonra dedimki tamam Fifa 16 banko iyi çıkar Fifa 15 ten sonra oda hüsran yarattı oynanabilirlik açısından çok ağır bir oyun geldi.
Ama pes 16 çok kaliteli bir oyundu oynanma açısından lakin online'nı ve lisans sorunu yüzünden beni delirtti bende sizin dediğiniz gibi Online oynamak istiyorum sürekli donuyor acaba diyorum bizim internettenmi kaynaklı ama öyle olsa Fifa 15 - 16 da donar işte bu konuda FİFA çok başarılı.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Kesinlikle bende Fifa 15 i almıştım ve hayatımda oynadığım en iyi futbol oyunuydu pes 13 le birlikte. Sonra dedimki tamam Fifa 16 banko iyi çıkar Fifa 15 ten sonra oda hüsran yarattı oynanabilirlik açısından çok ağır bir oyun geldi.
Ama pes 16 çok kaliteli bir oyundu oynanma açısından lakin online'nı ve lisans sorunu yüzünden beni delirtti bende sizin dediğiniz gibi Online oynamak istiyorum sürekli donuyor acaba diyorum bizim internettenmi kaynaklı ama öyle olsa Fifa 15 - 16 da donar işte bu konuda FİFA çok başarılı.

Arkadaşımda 120 mb bağlantı var onda bile gecikiyor birde en uyuz yanı single moda göre multide yavaş akan oyun yapmışlar online zaten yavaşlatıyor birde oyun hızını düşük yapmışlar iyice rezil etmişler.