PC'yi Uzaktan Cep Telefonuyla Açma

Bu konuyu okuyanlar

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Ben pc'mden uzakta bir yerde olduğumda bilgisayarımın cep telefonumdan bir application ile açılmasını istiyorum.Zaten sonra uzaktan bağlantı için Chrome Uzaktan Masaüstünü kullanıyorum.Acil yardım edersiniz sevinirim.

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wake on Lan benim anakartımda var

Asus Crosshair Formula V kullanıyorum Android telefonumdan pc yi açmak istiyorum

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Aynı network içinde Fing iş görüyor.
Aynı network içinde olmayacağım diyorsan, modemden port açıp o port'tan makineye uyan demen lazım. ben denemiş başarılı olmuştum ama ben pc den denemiştim pek stabil değildi kullanmayı bırakmıştım.

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı network içinde Fing iş görüyor.
Aynı network içinde olmayacağım diyorsan, modemden port açıp o port'tan makineye uyan demen lazım. ben denemiş başarılı olmuştum ama ben pc den denemiştim pek stabil değildi kullanmayı bırakmıştım.

Benim dediğim sistem evde yokken yani Diyelim ben Beşiktaşta bir kafedeyim cep telefonumdan pc yi açmak istiyorum PC Kartalda mesela

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Benim dediğim sistem evde yokken yani Diyelim ben Beşiktaşta bir kafedeyim cep telefonumdan pc yi açmak istiyorum PC Kartalda mesela

Üstadım program denemek lazım. Şimdi ben ne desem yalan olur benim denememin üzerinde çok zaman geçti. ama evdeki makineyi açmak için o an modemin hangi ip i aldığını bilmen ve müsait bir port açman gerekiyor.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Uzaktan yapabilecegin cihazlar var programla olacak iş degil o cihazı bulunca haber veriri

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
dyndns tarzı işlemlerle modemdeki ip'yi öğrendikten sonra yapılmaması için bir sebep yok

Son mesajlar