PC'm bios ekranında kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

Samet Ayful Say

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şi̇mdi̇ ben di̇ğer forumlara flnda baktim gene açilmadi hdd yi̇ söktüm olmadi ramleri̇ söküp teker teker taktim olmadi bi̇os pi̇li̇ni̇ çikartip 15 20 dakka bekledi̇m beklerkende pc power düğme8si̇ne bastim stati̇k enerji̇ sifirlansin di̇ye gene omuyor yardim edi̇n lütfeeen bu arada bi̇osa gi̇rmeye çalişiyorum gene klavye çalişmiyor

Ekli dosyalar

• 1531987940044-1839729543.jpg
    1531987940044-1839729543.jpg
    54.6 KB · Görüntüleme: 580

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
bunun bios olmadığını biliyorsun değilmi?
ingilizcem yok dersen anlarım ancak aşağıda: sana seçenekler sunuyor. del e basmayı deneyebilirmisin bu ekranda?

Samet Ayful Say

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun bios olmadığını biliyorsun değilmi?
ingilizcem yok dersen anlarım ancak aşağıda: sana seçenekler sunuyor. del e basmayı deneyebilirmisin bu ekranda?
Kardeşim klavye çalışmıyor ekranda kalıyor del tuşu fln hiçbişey çalşmıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

BEYLER KONUYU GÖREN BİŞEY YAZSIN ACİL BULMAM LAZIM ÇÖZÜMÜ

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Şi̇mdi̇ ben di̇ğer forumlara flnda baktim gene açilmadi hdd yi̇ söktüm olmadi ramleri̇ söküp teker teker taktim olmadi bi̇os pi̇li̇ni̇ çikartip 15 20 dakka bekledi̇m beklerkende pc power düğme8si̇ne bastim stati̇k enerji̇ sifirlansin di̇ye gene omuyor yardim edi̇n lütfeeen bu arada bi̇osa gi̇rmeye çalişiyorum gene klavye çalişmiyor
Merhaba,
Bilgisayarda takılı usb cihazları çıkarın. SD kart vs hepsini çıkarıp açmayı deneyin.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Bazı anakartlar ya jumper ayarından kaynaklı usb klavyeler çalışmama yapabilir ps2 klavye ile dene

Samet Ayful Say

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı anakartlar ya jumper ayarından kaynaklı usb klavyeler çalışmama yapabilir ps2 klavye ile dene
Zaten yuvarlak uçlu kullanıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

ŞİMDİ BEN PC YE RESET ATTIM PC AÇILDI CMOS FLN HATASI VERDİ F1 E BASTIM SİYAH EKRAN GELDİ disk boot failure insert system disk and press enter hatası aldım bios ekranına girmek ve hatayı çözmek için pcyi resetledim ve gene ilk ekranda kaldı gene klavye çalışmıyor

Son düzenleme:

Samet Ayful Say

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Be
Merhaba,
Bilgisayarda takılı usb cihazları çıkarın. SD kart vs hepsini çıkarıp açmayı deneyin.
Teşekkürler sorun arka usb girişinde kalan bozuk bir usb bellekmiş sorun çözüldü
Hepinize uğraşınız için teşekkürler