pcler ile ünlü olabilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Merhaba arkadaslar 10yasımdayım bilgisayarlarla ilgiliyim hatta bilgisayar bağımlısıyım(oyun değil bilgisayar bağımlılığı) 5e gidiyom pc dersinde kod yazıyoz scratch diye bir site kullanıyoz arkadaslara göre baya ilerdeyim (hem projem fazla hemde kaliteli projeler)arkadas bugün bi proje yapmıs amaç yok niye yaptığını anlayamadım siteyi ziyaret ederseniz beni daha iyi anlarsınız
www.scratch.mit.edu
yaptığım bir kaç proje söyle
dünyanın beni tanımasını istiyorum olmicak hayaller pesinden kosuyosun veya yapabilirsin samimi yorumlar bekliyorum

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Merhaba arkadaslar 10yasımdayım bilgisayarlarla ilgiliyim hatta bilgisayar bağımlısıyım(oyun değil bilgisayar bağımlılığı) 5e gidiyom pc dersinde kod yazıyoz scratch diye bir site kullanıyoz arkadaslara göre baya ilerdeyim (hem projem fazla hemde kaliteli projeler)arkadas bugün bi proje yapmıs amaç yok niye yaptığını anlayamadım siteyi ziyaret ederseniz beni daha iyi anlarsınız
www.scratch.mit.edu
yaptığım bir kaç proje söyle
dünyanın beni tanımasını istiyorum olmicak hayaller pesinden kosuyosun veya yapabilirsin samimi yorumlar bekliyorum
Vay delikanlı gönlüm vay :D
Özlemişim şarkıyı.

İyi bir lise iyi bir üniversite.
Sonra yurtdışında iyi bir şirkette tanınırsınız da.
Bunun içinde çalışmak çalışmak...
Hayal etmek.
Benim de hayalim bu.
Başarılar!

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hemen programlama dillerinden birini öğrenmeye başlayın. Hevesli olmanız bu işi başarabileceğinizi gösterir.