Pcl 2.0 Ekran kartı Anakart uyumu

Bu konuyu okuyanlar

dead6012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar sizi sıkıcı sorularla sıkıyorum ama :) biraz donanım konusunu öğrenmem gerek.Benim emektar bir pcm var bunu ileride yenileyeceğim ama şimdilik beni götürmesi gerek seneye öss o yüznden yeni sistem almam saçma :).Şimdi sorularım :)
1-) ekran kartı alsam anakartım hangilerini destekler Anakartım 2.0 destekliyormu :)
2-)RAm almıştım ram 800 mhz anakartım 677 mhz den yüksek rami nasıl akldırdı yada anakartım 800 mhz destekliyormu?
3-)Diyelimki ekran kartı Pcl 2.0 desteklemiyor ozaman anakart değiştirirsem eski işlemcimi kullanabilirmiyim.
4-) ekran kartı desteklerse (yenilerden) Tavsiyeleriniz ne olur ucuz olsun :mrgreen:
Birde :) ben tokatta olduğum için burda teknoloji namına sıfır malesef yun bile satılmıyor :) düşünün yani sipariş değilde yazın istden temin edeceğim.Onun için reklam amacı gütmeyen mağaza olursa iyi olur yahu
Sistemden görüntü.
2wcpfcx.jpg

Arkadşalar donanım konusunu iyice öğrenmek istiyorum yardım bekliyorum kaynak vs.bu tür forumlarda elimden geldiğince konuları takip etemeye çalışıyorum Şimdiden tşkler.