Pc yüzünden Öss' ye çalışamıyorum yardım:(

Bu konuyu okuyanlar

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
baktın kalkamıyosun bilgisayarın başından(çünkü genelde şunada bakim hadi ona baktım şunuda araştırmak lasım derken kalkamıyosun) direk bas düğmesine kapa abi:D ben bazen kendimi kaybediyodum tatilde, diyodum napıyorm ben kapatıyodum hemen sonra bu krizleri kontrol altına aldım şimdi sorunsuz kullanıyorm:D

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende Anadolu lisesinde okuyorum.Sözel öğrencisiyim.Tarih,coğrafya,türkçem ve felsefem iyidir.Beden eğitimini seçme nedenim sözel bölümünde adam akkıllı bana göre bir bölüm yokki bana göre:D.Benim asıl istedğim bölümler iletişim ve ağ teknolojileri,bilgisayar programcılıgı veya bilgisyar mühendisligi benimde matematiğim iyi olmadıgı için buralara gidebilmem imkansız.zaten denemelerde felan metematik yapmıyorum sadece sözel tabi geçen denemede matematikden 1 net yapmıştım o ayrı tabi:D.kısacası beden eğitimi öğretmenliği benim için ideal gibi görünüyor.zaten ankara gazi üniversitesi beden eğitim öğretmenliği bölümünün puanı bile 230 puan.ben bu halimle zaten ortalama 240 puan alıyorum denemelerde.bu yıl öss kolay olacağından taban puanlar artacak o ayrı tabi.onun için en az bi 300 ham puan almalıymki adam akıllı bi yere gitmeliyim

:w00t: ham puanın anlamını bilmeden öss yi kazanan ilk adam olarak tarihe geçiceksin he :w00t: ham 300 alırsan 1.olursun be dostum :w00t: sen kendin soru yazıp çözersen 301 alır mısın bilmem :lol: en az demişin ya o yüzden :w00t::w00t:

cn.gates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aaa benim geçen seneki halim :D Ben pc yi bırakamadım ama yine güzel bir üniversiteye yerleştim. Herkes benim kadar şanslı olmaz tabi ben istisnayım :w00t: Sen pc ile vedalaş yakın bir zamanda.

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:w00t: ham puanın anlamını bilmeden öss yi kazanan ilk adam olarak tarihe geçiceksin he :w00t: ham 300 alırsan 1.olursun be dostum :w00t: sen kendin soru yazıp çözersen 301 alır mısın bilmem :lol: en az demişin ya o yüzden :w00t::w00t:

Sanırım arkadaş yanlışlıkla yazmış :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ders çalışmakmı hayatımda hiç yapmadığım bir şey ama nasıl olduda lise diploması aldık onuda sormayın bilmiyorum..:D

karakule_66

Asistan
Reaksiyon puanı
4

hocam sizin yeni sınav sisteminden haberiniz yok galiba puanlar 500 e çıktı.yeni sisteme göre 300 puan eski sisteme göre 250 puana felan denk geliyor

iskoco

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bilgisayardan çalış send o zaman

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ram'lerle yetinme bence tüm bilgisayarı kaldır bir kenara koy.Ailene, arkadaşlarına herkese bilgisayar başında beni görürseniz bir güzel pataklayın diye de emirleri ver ve insanların sana bilgisyarlarla ilgili konulardan bahsetmesine izin verme. En fazla 3-4 gün ararsın sonra unutrsun. Ayrıca üniversiteye gidersem rahat rahat girerim moduna da hiç girme bence yoksa üniversitede duman olursun. Tabi bu gideceğin bölüme de bağlı ama zor bir bölüme gidersen öyle çok da beyhude geçiremezsin yıllarını. Ama tabi ki şu haline göre çok daha rahat olacaksın. Altı üstü bir yıl. Birşey değil bu. Bir yıl bilgisayar sana birşey veremez ama sınava çalışmak çok şey verebilir.

Benim çok sevdiğim bir büyüğüm var. Evli ve 2 çocuk babası. Devlet memurluğu yapıyor, bunun yanında bir lokanta işletiyor ve bir inşaat yaptırıyordu kendisi. Yaşıda 40 civarı. Ben hayatta her bunaldığımda, çalışmak zor geldiğinde onu aklıma getiriyordum. Arkadaş olacak gibi değil ya adam her an heryerde ve her işi yapar durumdaydı. Sebepse güzel bir hayat yaşayabilmek. Sen de böyle insanları gözünün önüne getir her çelışmaktan bunaldığında. Acaip gaz veriyor:) ve unutmayacağın tek şey ne yaparsan kendine ve ailene yaparsın gerisi boş!

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
benim daha 5 senem var bitmiyecek bu hazırlık :D

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
benimde hayalimde var :D 380 puan yapıp.. Boğaziçi Üniv. Bilgisayar Mühendisliği bölümü :)

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bu pc yüzünden odtü makine müh.okumak varken aksaray üni .makine müh. okuyorum ve 3. senem ve hala bu pc yüzünden her halde okul uzayacak :D

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Cidden ya bende bütün boş vaktimde başındayım bu makinanın bağımlılık yapıyo hadi hayırlısı:blink:

Bircan83

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar gerçekten bağımlılık yapıyor. Aynı dert bende de var. 2005 yılında kpss ye hazırlanıyorum. Tabi bir yandan da bilgisyarda oyun oynamak en büyük tutkum. Allah tan bilgisayarın monitörü yandı. İnanın hiç bu kadar sevinmemiştim bilgisayarın bozulduğuna. O yıl çok şükür bilgisayarın bozulması sayesinde kpss ye çalıştım ve kazandım. Tavsiyem bilgisayarınızı bozun

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bilgisayar gerçekten bağımlılık yapıyor. Aynı dert bende de var. 2005 yılında kpss ye hazırlanıyorum. Tabi bir yandan da bilgisyarda oyun oynamak en büyük tutkum. Allah tan bilgisayarın monitörü yandı. İnanın hiç bu kadar sevinmemiştim bilgisayarın bozulduğuna. O yıl çok şükür bilgisayarın bozulması sayesinde kpss ye çalıştım ve kazandım. Tavsiyem bilgisayarınızı bozun

Bozmayın ya. Olur mu öyle zararlı çıkarısınız :hammer::dil:

İşin sırrı irade ye hakim olmakta. eğer hakim olmayı başaramazsanız geçici çözümler suya düşer :)

01Bordo_Bereli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

kardeş 50 yakın kere bozuldu 100 kere yaptım :D:DDDDD