Pc sıfırladım mouse bozuldu !

Bu konuyu okuyanlar

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Bilgisayar baya agirlasti sifirladim acilirken mouse imleci ekrana gelmiyor ama isigi yaniyor klavye hic calismiyo kablosunu cikarip taktim bisey olmadi yardim edin bilgisayar acilmiyor dil secme yerinde kaldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar baya agirlasti sifirladim acilirken mouse imleci ekrana gelmiyor ama isigi yaniyor klavye hic calismiyo kablosunu cikarip taktim bisey olmadi yardim edin bilgisayar acilmiyor dil secme yerinde kaldi
Yardim etsenize

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Sıfırladım derken format mı attınız ayarlardan mı sıfırladınız?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Temiz format atın ve sürücüleri güncelleyin, sorun büyük olasılıkla düzelecektir. Windowsu sıfırlarsanız bi daha kendini toplayamıyor, hata üstüne hata veriyor...

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Ben çok sıfırladım, fakat söylediğiniz gibi bir yavaşlama ile hiç karşılaşmadım. Hdd ışığı devamlı yanık kalıyorsa, ışığın sönmesini bekleyin. Ağırlaştıysa, ya virüs vardır, ya da hdd bozuktur. Sıfırlama sonrasında virüs temizlenmemiş olabilir.

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
130
Ben çok sıfırladım, fakat söylediğiniz gibi bir yavaşlama ile hiç karşılaşmadım. Hdd ışığı devamlı yanık kalıyorsa, ışığın sönmesini bekleyin. Ağırlaştıysa, ya virüs vardır, ya da hdd bozuktur. Sıfırlama sonrasında virüs temizlenmemiş olabilir.
Agirlasti dedigim harddisk bos seylerle doldu ve virus yoktu

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Disk dolunca Windows disk temizleme özelliği ile temizleyebilirsiniz. Sıfırlamaya gerek yoktu. Alakası olduğunu düşünmüyorum ama; bios'u varsayılan ayarlara geri alabilirsiniz.