Pc oyunlarda kapanıyor(reset atmıyor)kapatılıyor yazısı yok

Bu konuyu okuyanlar

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun şöyle arkadaşlar pc normalde kapanmadan rahat sabahtan akşama kadar kulanabiliyorum ama oyun girdiğim zaman direkt kendini kapatıyor oyuna daha girişte elektrik gider gibi tık kapanıyor oyunlar örneğin gta sa veya eurotrucks2 fifa 2007 bile kapanıyor sıcaklık ortalama 40 50 derece bide furmark programındada kapanıyor Windows 7 derecelendirme testinde de kapanıyor.. yardımlarınzı bekliyorum.not bide reset değil direk kapanma yazı yok kapatılıyor yazısı yok.
Ekli dosyayı görüntüle 11099Ekli dosyayı görüntüle 11100Ekli dosyayı görüntüle 11101
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bilgiler

Bilgiler

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sorun şöyle arkadaşlar pc normalde kapanmadan rahat sabahtan akşama kadar kulanabiliyorum ama oyun girdiğim zaman direkt kendini kapatıyor oyuna daha girişte elektrik gider gibi tık kapanıyor oyunlar örneğin gta sa veya eurotrucks2 fifa 2007 bile kapanıyor sıcaklık ortalama 40 50 derece bide furmark programındada kapanıyor Windows 7 derecelendirme testinde de kapanıyor.. yardımlarınzı bekliyorum.not bide reset değil direk kapanma yazı yok kapatılıyor yazısı yok.

Bilgiler

Bilgiler
Ekran kartın yanmış geçmiş olsun.

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olamaz be kardeşim ekran yeni bide çalışıyor daha geçen hafta hepsiburadadan aldım

http://www.hepsiburada.com/asus-amd-radeon-r7-240-2gb-128bit-ddr3-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-r7240-2gd3-l-p-BD304448?productId=bd304448&categoryId=204&sku=BD304448&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.urun.pla&gclid=CMuRtovGhcYCFQXLtAodPQIAfw

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ana kart veya 250 power suply var sorun ordan olamaz diyorsun

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
250 wat casper ekran kartı çalışıyor yeni gönceledim driverler falan full directx herşey yükledim format attım 2 gündür ne yaptıysam olmadı 32 bit 64 bit falan yaptım yine aynı oyuna girince girişte biraz biraz duruyor tam girince pc dııt diye kapanıyor

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
power suply sorunlu diyorsun peki iade atmiyorum o zaman ekran kartını power suplyi değiştiriyim 350 400 wat yeterm
not:bide ekran kartı mesela format attım derecelendirmede yada cpu ve grafik testinde yüksek streste kapanmadı ama driver booster tümünü günceledim reset atıktan sonra derecelndirmede kapanıyor cpu gpu grafik ve stres testinde kapanıyor yani güncelemeden sonra kapanıyor

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Dün aynı senin şikayetin ile bir casper desktop pc geldi tüm parçaları test ettim işlemci sıcaklığı normal olmasına ragmen macunuda yeniledim derecelendirmede küt gidiyordu başka bir power ile test ettim hiç sorun çıkarmadı 350W power taktım düzeldi.

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen pc kapatılıyor yazısı çıkmadan direk kapanıyor bide derecelendirmede direct 3d alu diye bir yerde kapanıyor üstat sizce kesin sorun power suplymi? benimkide 250 wat

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten ekran kartı yeni ama normal mesela internet film dosya gönderme falan kapanmıyor ama mesela furmark 3d testinde herhalde fazla güç tüketiğinden yada oyunlarda eyvallah inşallah sorun ordandır çözülürse mesaj atarım psu deneyecem

http://www.hepsiburada.com/tx-powermax-450w-3xsata-3xide-6pin-pci-e-bilgisayar-power-supply-txpsu450s1-p-BD304780 Bur yeterlimidir arkadaşlar

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar power suply 400 wat aldım sorun devam ediyor serivise günderecem ekran kartını

gamerpcpro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle yaptım kaç kez kapanmıyor Grafik performans hızlı geçerek derecelendirmeyi sorunsuz bir şekilde bitiriyor pc kapanmıyor onboarda

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
İşlemciyi kontrol edin işlemci fanını kontrol edin yerinden cıkmıs olabilir sonrada pcye gelen güç kablolarini kontrol edin değiştirip deneyin onboard ekran kartını kullanırken kapanma sorunu olmuyormu ?

Reaksiyon puanı
16,118
çok ısınma durumu var cpunun ısıl dayanımını aşıyor ısı o zaman küt diye kapanıyor kapanma hızı windows'un kapanmasına fırsat vermiyor...

fy198

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benimde 1 gb 256 bit ekran kartım var psu 250 watt ve 8 senedir kullanıyorum :D Sen birde işlemci ısısna bak

TheChosenKnight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Conficker açık dünya oyunlarında kasıyordur büyük ihtimal Açık dünya oyunları normal sistem gereksinimlerinden daha iyi sistem donanımları ister