Pc geliştirebilir miyim

Bu konuyu okuyanlar

TeknoMatikci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhabalar pc min modeli dell insiprion 15 3000 4 gb ram r5 m330 i5 7200u ben bunu 8 gb rama yükseltip fifa 18 ve gta 5 oyunlarını oynamak istiyorum ikisinide orjinalini alcağım bilgisayarcıya gittim orda fifa 18 indirttim kurdular fifa 18 i açtım oyunu bile açmıyor bide korsan internette araştırdım benim pcnin aynısını oynayan var benim amacım iki oyununda orjinalini alıp rami 8 e yükseltip oynamak bi sorun yaşamam değil mi

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Laptoplara ekran kartı takılmıyor anakarta bağlı oldukları için. Belki normal bilgisayarın kini takarsın ama bu sana +300 liraya felan patlar.

TeknoMatikci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Laptoplara ekran kartı takılmıyor anakarta bağlı oldukları için. Belki normal bilgisayarın kini takarsın ama bu sana +300 liraya felan patlar.
normal bilgisyaar derken kasamı

---- Mesajlar birleştirildi ----

kasa diyosan var satmayı düşünüyom şuan kullandığım laptopun işlemcisi iyi işlemcisini söküp ona takabiliyosak 4gb ramini alıp ona takıyosak tamam o eski pcm yani kasam 8 gb ram i5 7200u şeklinde oluyo ama tabii söylediklerim mümkünse

kasa diyosan var satmayı düşünüyom şuan kullandığım laptopun işlemcisi iyi ramını söküp o kasaya taka

Son düzenleme:

TeknoMatikci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar laptop aldım laptopda fifa 18 gta 5 i oynamak için aldım oynayamadım markası modeli dell insiprion 15 3000 4 gb ram 2 gb ekran kartı r5 m330 i5 7200u işlemci ben burda işlemcisini ve ramini söküp eski kasama (satılmadı) takmak istiyorum bu mümkünmü mümknse kasam 4 gb ramden 8 e çıkcak i5 7200u işlemcili olcak bir de ekran kartı alacam eğer bu söylediklerim mümkün değilse laptopumu 4 gb ramdan 8 e yükseltcem fifa 18 i korsan yüklettim oynayamadı internetten araştırdım oynayan var bende rami 8e yükseltip orjinal alacam bu sorunlarımı sırayla cevap verir misiniz (lütfen aktif olun )

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
kasa diyosan var satmayı düşünüyom şuan kullandığım laptopun işlemcisi iyi işlemcisini söküp ona takabiliyosak 4gb ramini alıp ona takıyosak tamam o eski pcm yani kasam 8 gb ram i5 7200u şeklinde oluyo ama tabii söylediklerim mümkünse
maalesef bir dizüstü bilgisayar parçasını masaüstüne aktaramıyorsunuz.

TeknoMatikci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
maalesef bir dizüstü bilgisayar parçasını masaüstüne aktaramıyorsunuz.
peki söylediğim oyunları şöyle oynayabilir miyim 4 gb ramim var 4 gb rami 8 yapıp orjinal fifa 18 ve gta 5 alıp oynayabilrim demi benim için kasmasın donmasın

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
bazı laptoplarda ram sökülebiliyor fakat işlemci sökülmez. Ram'de kasaya takılıyor mu pek bilmiyorum ama kesinlikle işlemciyle ilgili sökme takam yapamazsınız

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ekran kartınızın marka ve modeli nedir