Pc direksiyon

Bu konuyu okuyanlar

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,

Forza Horizon 4 için direksiyon almak istiyorum. İlk defa alıcam ve fiyatlar çok değişken. Mesela X firma 2000₺ satarken diğeri ise 300₺ Satıyor. Arasında farkı nedir ?

Teşekkürler,
Özgür

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Merhaba arkadaşlar,

Forza Horizon 4 için direksiyon almak istiyorum. İlk defa alıcam ve fiyatlar çok değişken. Mesela X firma 2000₺ satarken diğeri ise 300₺ Satıyor. Arasında farkı nedir ?

Teşekkürler,
Özgür

Bütçeniz ne? , sıfır mı ikinci el alacaksanız? Zaten pek fazlada seçenek yok ya g27 ve üstü logitechlere ya da thrustmaster ürünlerine bakacaksınız kalite arıyorsanız. Ürünlerin arasındaki fark titreşim motorları , direksiyonun kaç derece döndüğü , malzeme kalitesi ve hissiyat gibi şeylerde. Ucuz ürünlerde direksiyon yarım tur veya bir tur dönerken pahalı ürünlerde 2.5tur dönebiliyor.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bütçeniz ne? , sıfır mı ikinci el alacaksanız? Zaten pek fazlada seçenek yok ya g27 ve üstü logitechlere ya da thrustmaster ürünlerine bakacaksınız kalite arıyorsanız. Ürünlerin arasındaki fark titreşim motorları , direksiyonun kaç derece döndüğü , malzeme kalitesi ve hissiyat gibi şeylerde. Ucuz ürünlerde direksiyon yarım tur veya bir tur dönerken pahalı ürünlerde 2.5tur dönebiliyor.
Çok teşekkürler, yardımcı oldu konuyu kapatabilirsiniz.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yaşnı yere cevap atmışım :)

Bütçem konusunu pek düşünmedim açıkcası ilk defa alcağım için fiyatlarını bilmiyorum pek ama 1500 tl çıkabilirim diye düşünüyorum. Ama tabi 200-300 tl snopy markaları var onlarada bakmadım değil, ne kadar ucuz ise o kadar iyidir bu devirde. Snopy vh5 önerirmisiniz ? Vites pek önemli değil, otomatik kullanırım. Önemli olan videolardakı gibi drift yapılabilmesi ve güzel bi şekilde araba kullanılması.

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayrıca destekliyormu desteklemiyormu nasıl öğrenebilirim ? Veya hepsi destekler mi ?

OzgurAksaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hadi ya.. videolarda yapıyolar ama

Son mesajlar