Pc ' Den İyi Anlayanlar Oyun Hatam Var Yardım Edebilcekler Gelebilir Mi

Bu konuyu okuyanlar

batıkanr3kt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RUST ADLI BİR OYUNDA DİRECT 11 ACTIGIMDA EKRANDA Hızlı Resim - BÖLE BİŞE OLUYOR OYUNU OYNAYAMIYORUM bu şekilde oluyor oyunu oynayamıyorum önceden olmustu ama oyunu directx 9 la actım çalısmıstı oyunu steamdan aldıgım ıcın kaldırdılar o sekmeyı şimdi ise direct 9 la açılmıuyor 11 le açılıyor oda bu sorunu veriyor diye tahmin ediyorum ama directx 9 nasıl acılcagını bılmıyorum yardım edebilirseniz sevinirim şimdiden tşkrler

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
bişey soracağım
pc nize directX 11 yüklümü?

eğer yüklüyse bi silip yeniden yüklermisiniz oyunu

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
peki şimdi başka bir directx 11 oyununu açmayı deneyebilirmisiniz?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ekran kartı Nvidia mı ? Bana bozuk driver yada ölmekte olan bir ekran kartı gibi geldi.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Hocam, buradaki işlemi Rust için yapar mısınız? Eğer olmazsa Aygıt Yöneticisi bölümünden ya da Nvidia yazılımından güncellemeleri kontrol eder misiniz?

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
fotoraf attım orda ati yazıyor reis
4MW56J.png

Üzgünüm ama burada ekran kartı detayını ben göremiyorum. İşlemci AMD Phenom var tamam.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sistem sıcaklığı ne durumda ?
Başka bir oyunda bu tarz bir sorun yaşıyor musun ? Sadece Rust'a mı özel ? Anladığım kadarıyla Rust'ta grafik bug'ları çok varmış.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
4MW56J.png

Üzgünüm ama burada ekran kartı detayını ben göremiyorum. İşlemci AMD Phenom var tamam.
Sistem sıcaklığı ne durumda ?
Başka bir oyunda bu tarz bir sorun yaşıyor musun ? Sadece Rust'a mı özel ? Anladığım kadarıyla Rust'ta grafik bug'ları çok varmış.
Packard Bell EasyNote TM81 ATI Mobility Radeon HD5650 kullanmıyor mu? Nvidia ne alaka şu an? :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Packard Bell EasyNote TM81 ATI Mobility Radeon HD5650 kullanmıyor mu? Nvidia ne alaka şu an? :D
Piyasadaki her modelin parçalarını ezbere bilmemiz mi bekleniyor ? :D Üstelik aynı modelin bile kaç tane varyasyonu oluyor. Hangisi nereden bilebilirim ? Eğer bunu öğrenebileceğim bir kaynak varsa paylaşırsan sevinirim ? En sağlam yolu karşımdaki adama sormak olarak görüyorum ben.

7Fold

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Piyasadaki her modelin parçalarını ezbere bilmemiz mi bekleniyor ? :D Üstelik aynı modelin bile kaç tane varyasyonu oluyor. Hangisi nereden bilebilirim ? Eğer bunu öğrenebileceğim bir kaynak varsa paylaşırsan sevinirim ? En sağlam yolu karşımdaki adama sormak olarak görüyorum ben.
Hocam ben size dememiştim aslında alalacele okuyunca Nvidia yazanı konuyu açan kişi sandım; cihazını tanımaması garip geldi, kusura bakmayın. Ben de gittim onu baz aldım Nvidia üzerinden yardım etmeye çalıştım, asıl sorun bendeymiş:)

batıkanr3kt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu direcx9 la açmam gerek 9 la acılınca oyun düzeliyor ama suan steam direct9 la açma yerini kapatmıs

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
-force-d3d9
Steam oyun başlatma ayarına bunu yaz :) (Steam kütüphanesindeki oyuna sağ tık > Özellikler > Başlatma ayarı)

batıkanr3kt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Son mesajlar