Pc Değerleri Neden Bu kadar YÜksek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

insanimsi

Asistan
fotoğrafların sanırım yanlış olanlarını atmışsınız burada en fazla %33 gözüküyor :)
disk işine gelecek olursak windows 10 harddisklerle beraber çok iyi çalışmıyor deniyor bir ssd alsanız sorun düzelir isterseniz bazı aparatlar var DVD yi çıkartıp onu takıyorsunuz işine de ssd koyuyorsunuz harddisk olarak gözüküyor :)

BlackTSix

Asistan
Antimalware Service Executable anlık çalışan bir servis 45 saniye zaman aşımı var sonrasında otomatik devre dışı kalır ve değerleriniz normalede döner. Crackli bir işletim sistemi kullanıyorsunuz muhtemelen; WD'F varsayımı. Ne yazık ki henüz neyin sebep olduğu çözülemedi ama ilerleyen Windows güncellemerinde düzeltileceği bilgisi paylaşıldı. CMD ile Shell değiştirip Wmic> c:\windows\system32\BFE.DLL komutuyla aksiyon alırsanız devre dışı kalacaktır.

emir526

Üyecik
ko
Antimalware Service Executable anlık çalışan bir servis 45 saniye zaman aşımı var sonrasında otomatik devre dışı kalır ve değerleriniz normalede döner. Crackli bir işletim sistemi kullanıyorsunuz muhtemelen; WD'F varsayımı. Ne yazık ki henüz neyin sebep olduğu çözülemedi ama ilerleyen Windows güncellemerinde düzeltileceği bilgisi paylaşıldı. CMD ile Shell değiştirip Wmic> c:\windows\system32\BFE.DLL komutuyla aksiyon alırsanız devre dışı kalacaktır.
cmd yapıştırıyorum komudu erişim engellendi diyor.

insanimsi

Asistan
bence seni linux forumuna ya da format atma bölümüne alalım(NASIL BİR BÖLÜMSE ARTIK :D)(kasdettiğim yer windows forumu)(meali virüs var sanırım ) :D

stat counter