Pc 64 bit kasıyor 32 bit yüklesem düzelirmi

Bu konuyu okuyanlar

balthazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEYLER pc ilk aldığım 32 bitti sonra ben 64 bit yukledım ama ram im 2 gb ekran kartım desen 70 tl lık bı kart ve pc wındows 10 suanda ama kasıyo bende tekrar 7 yuklıcem ama sızce bu sıstemde 32 bitmi 64 bitmi hızlı olur lütfen yardım edın

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
o zaman şikayet etme yapacak şey yok.telefonda bile 2GB ram yetersiz.ki 4GB ram çok pahalı değil.biriktirebilirsen biriktir.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
BEYLER pc ilk aldığım 32 bitti sonra ben 64 bit yukledım ama ram im 2 gb ekran kartım desen 70 tl lık bı kart ve pc wındows 10 suanda ama kasıyo bende tekrar 7 yuklıcem ama sızce bu sıstemde 32 bitmi 64 bitmi hızlı olur lütfen yardım edın
Lütfen biraz daha dikkat !
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
bence ek olarak 4GB DDR4 ram alırsan faydalı olur.
öncelikle ddr4 ramler arkadaşın bilgisayara uygun olduğunu bile düşünmüyorum. hızlı diye alıp elinizde kalmasın sonra.
başkan ıyı dıyosunda para olsan alırım ogrencıyız elıme 5 lira bıle gecmıyo
internetten ister windows 10 32bit ister windows 7 32bit indirip kurun, hangi sistem kolayınıza geliyorsa, 5 senelik bilgisayar filansa windows 10da gündelik işlerinizi yapabilirsiniz daha eskiyse windows 7den devam etmenizi öneririm. 2gb ram için kesinlikle 64bit sistemler kurmayın, 4gb ve üstü için kullanın 64bit sistemleri.
o zaman şikayet etme yapacak şey yok.telefonda bile 2GB ram yetersiz.ki 4GB ram çok pahalı değil.biriktirebilirsen biriktir.
telefonlarda 2gb yetmiyor diye bir şey kesinlikle yok. 1.4gb rami bulunan s4mini de android 7.1.2li rom kullandım ve 700m civarı sürekli boş ramin. bu tamamen sizin yaptığınız ayarlara konfigürasyonlara bağlı.

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tam ifade etemedim şu an telefonlarda androidlerde 2GB ram li cihazlar düşük seviye.8GB ramli cihaz bile var.2GB ram ın bilgisayar için yetersiz olduğu biraz anlıyorsan bilirsin.DDR4 uygun değil diye bir şey yok bence.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
tam ifade etemedim şu an telefonlarda androidlerde 2GB ram li cihazlar düşük seviye.8GB ramli cihaz bile var.2GB ram ın bilgisayar için yetersiz olduğu biraz anlıyorsan bilirsin.DDR4 uygun değil diye bir şey yok bence.
2 gblik ddr4 ram bulursan bana da haber ver :)
yetirmesini bilene 1 gb ram bile yeter :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bence Direkt Win7 x86 Sürümünü kullan .

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
ben 4 dedim bu bir.ikincisi bilgisayarı aççmadan 1 yeter evet.
sana zaten sen 2gb dedin diye bişe demedim, balthazar 2gb ramim var demiş zaten. dikkatli okuyun lütfen ;)
ayrıca 2gb altı düşük segment dediğiniz telefonlarla insanlar neler yapıyor bir bilseniz. mesela ben :D
şu an kullandığım telefon galaxy wonder android 5.1.1 400mb ram var. kullanmasını bilene ;)
---
@balthazar kardeş windows 7 32bit bulamadıysan pm atayım :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@Mrtaltg modum, mesajlara en iyi cevap özelliği eklenme ihtimali gibi bişe varmı ?
foruma sadece problem çözme amaçlı girenler için hem yardımcı olur, hatta bu yorumlar ilk yoruma da geçebilirler :)
forum okur sayısı da artmış olur ;)

HasanPly8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
32 bit yükle 64 bit desteklemez hatta çökmelere sebep olur 32bit kur