Payitaht Abdülhamid 5. Bölüm

Sizce 5. Bölümde Neler Olacak?

• Mahmud Paşa Yine Suçu Başkasına Atacak

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kitleyen ve cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Payitaht Abdülhamid'in 5. Bölümünde bizi neler bekliyor?

Devletin paşası olup devletin arkasından gizli işler çeviren Mahmud Paşa bu sefer yakalanacak mı? Bu soruların cevabını bu hafta izleyip göreceğiz.

Dizi ile alakalı benim şahsi yorumum şudur, dizi bir kaç eksiklik dışında aslında gayet başarılı. Dizi TRT ve EsFilm işbirliği ile hayatımıza girdi. Bu iki kurumun daha önceki işlerine baktığımızda gayet başarılı işlere imza attıklarını görmekteyiz. Payitaht Abdülhamid'den önce Filinta isimli dizide yine aynı şekilde TRT'de yayınlanmış ve yapımcılığını ES Film üstlenmişti. O dizide gayet başarılı gidiyordu. Şimdi genel olarak baktığımda Payitaht Abdülhamid ile alakalı çok eleştiri var eleştirilerin sebebinide anlıyorum. Bunun ilk sebebi dönem dizisi olması nedeniyle ülkemizde zaten bi ayrım söz konusu. Eleştirilerin başlangıç noktasıda bu ayrımdan kaynaklanıyor. Yaptığım araştırmalarda ise bazı bilgilere rastladım aslında dizi tarihi gerçeklerden esinlenilerek hazırlanıyor ama tarihimizide son derece gerçeğe yakın anlatıyor. Bilmediğim bir çok şeyi yaptığım araştırmalar sayesinde öğrendim. İşte bizim bir diğer sorunumuzda buradan kaynaklanıyor, araştırmıyoruz.

Bu arada 5. Bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.