pastel boya ile basit ve etkili resimler

Bu konuyu okuyanlar

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
selam herkese bugün yağlı pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel manzara resimlerini adım adım pastel boya nasıl yapılır onu gösterdim .umarım bu vidyoalr sizlere yardımcı olmuştur.
llovegorsel.gif
ressam.gif
gorseloley.gif
apstelboya.md.jpg

link:
embarrassed.gif
embarrassed.gif

Pastel Boya İle Manzara Resmi Çizimi | Adım Adım KOLAY
destekleriniz bekliyorum arkadaşlar şimdiden her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim :

pastel boya ile,pastel boya nasıl yapılır,pastel boya teknikleri,pastel boya çizimleri,pastel boya ile neler yapılır,pastel boya nasıl silinir,pastel boya çalışması,pastel boya ağaç,pastel boya çalışmaları anlatımlı,pastel boya boyama teknikleri,pastel boya boyaması,pasel boya,manzara resmi pastel,çizim,görsel sanatlar,çöl manzara resmi,çöl resmi,kaktüs resim,adım adım kolay çizim,adım adım pastel,oil pastel,how to draw landscape,how to draw pastel

Pastel Boya İle Manzara Resmi Çizimi | Adım Adım KOLAY

#pastelboya
#fabercastell
#adımadım
#görselsanatlaretkinlik

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Pastel boya ile çift resmi nasıl yapılır | ÇOK KOLAY
bu resim eğitimi videosunda size bir çift yeşil bir gökyüzünün eşliğinde pastel boya ile nasıl yapılır başlangıç seviyesi ,kolay şekilde onu göstereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pastel Boya Yeni Başlayanlar İçin Aşk Kuşu Manzara Çizimi - Adım Adım
güzel bir manzarada duran aşk kuşu nasıl çizilir onu göstereceğim, adım adım Çok Kolay çizelim Kolay çizim

PASTEL BOYA İLE GÜN BATIMI NASIL YAPILIR | ADIM ADIM | ÇOK KOLAY

PASTEL BOYA İLE GÜN BATIMI NASIL YAPILIR | ADIM ADIM | KOLAY

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
PASTEL BOYA MANZARA ÇALIŞMASI
selam herkese bugün yağlı pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel manzara resmi nasıl çizilir adım adım pastel boya nasıl yapılır onu göstereceğim.Hadi hep birlikte yapalım
Umarım sizler de beğenmişssinizdir. birde sizden isteğim beğen ve abone ol butonuna basmanız :)

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
Kendinize iyi bakın. ;)

Pastel boya hakkında;
Pastel boya herkeste bulunan bir malzeme. küçüklüğümüzden beri kullandığımız bir teknik. Fakat pastel boya nın zor bir tekniği var. Püf noktaları bilinmediğinde resmi kötüleştirebilir.işte tam da burada pastel boyanın püf noktalarını göstereceğim. Öncelikle pastel boyanın markası önemlidir. Sonra yaptığınız çalışmanın ayrıntıları çok küçük olmaması lazım yoksa yağlı pastel de boyaması çok zor olur. geniş alanlar gereklidir pastel boya için. iki rengi kaynaştırmak için peçete , kulak çöpü yada eli sürtme tekniğiyle uygulayabilirsiniz.Siyah rengi her zman en son kullanmalısınız yoksa siyah renk resminizi kirletebilir.her zaman açık renklerden koyu renklere doğru bir sıralama ile boyamalısınız.

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Pastel Boya İle Manzara Resmi video:
maxresdefault.jpg

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
SEMAZEN RESMİ ÇİZİMİ PASTEL BOYA
selam herkese bugün pastel boya ile basit kolay ama etkili ve güzel bir semazen resmini çizim ini göstereceğim .çok kolay bir şekilde yapabileceğimiz basit bir teknik .Hadi hep birlikte yapalım
bende mevlana ile özdeşleşen semazen resmini yaptım.

Umarım sizler de beğenmişssinizdir. birde sizden isteğim beğen ve abone ol butonuna basmanız :)

ahmetbroge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
PASTEL BOYA MANZARA YUNUS RESMİ ÇİZİMİ KOLAY

PASTEL BOYA KUŞ ÇİZİMİ

KOLAY PASTEL BOYA MANZARA RESMİ
KOLAY PASTEL BOYA MANZARA | GECE GÜNDÜZ

PASTEL BOYA MANZARA RESMİ ÇOK BASİT- UCU UCUNA ÇİZİM