Pasaport kayıtlı telefon almak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cannursoy

Üyecik
apple'dan bahsediyoruz eminmisin?? Ayrıca tek sorun servis değil pasaport kaydı sahte yani geçici ise tuğla olur arkadaşında tanıdık kayıt yaptıracak bir yakını yok... bu şekilde düşündüğümüzde kesinlikle distribütör cihaz alınmalı.
Hocam şimdi 2 tane tanıdık buldum ama yine aynı şekilde dükkan. Pasaport bulamadım. 2 arkadaşımın tanıdığı dükkanlae varmış kayıt yapıyorlarmış. Bunlara güvenmeli miyim?

Leand

Dekan
Ben şahsen güvenmezdim adama arkadaş kazık atıyor birde diyorsunuz arkadaşın tanıdığı... bence garantili her zaman daha iyidir.

Cannursoy

Üyecik
Ben şahsen güvenmezdim adama arkadaş kazık atıyor birde diyorsunuz arkadaşın tanıdığı... bence garantili her zaman daha iyidir.
hocam merhabalar tekrardan. pasaport buldum tanıdık ama başka sorum var. bulduğum kişi 2 hafta önce gelmiş yurt dışından ama yanında alacağım telefonu getirmemiş sonuçta ben kendim alıp onun pasaportuna kaydettiricem. sıkıntı çıkar mı ?

Cannursoy

Üyecik
Hocam merhabalar yeni konu açıp beklememek için bu konuya yazayım dedim. Telefonu aldım xs. Ama bir sorunum var aynı sorun 7 plusımda da vardı whatsapptayken ve video falan izlerken ekranın saat kısmı basıyor whatsappta konuşmaların yukarısına çıkıyor demek istediğimi tam anlamadınız diye düşünüyorum. Bi ayar mı o anlamadım gitti yani xs e olduğu gibi yedeğimi yükledim ondan kaynaklanmış mıdır

Cannursoy

Üyecik
Hocam merhabalar yeni konu açıp beklememek için bu konuya yazayım dedim. Telefonu aldım xs. Ama bir sorunum var aynı sorun 7 plusımda da vardı whatsapptayken ve video falan izlerken ekranın saat kısmı basıyor whatsappta konuşmaların yukarısına çıkıyor demek istediğimi tam anlamadınız diye düşünüyorum. Bi ayar mı o anlamadım gitti yani xs e olduğu gibi yedeğimi yükledim ondan kaynaklanmış mıdır
Kendi kendine basıyor saat kısmına ben basmıyorum

stat counter