Pardus CD'leri Ayağınıza Geldi !!

Bu konuyu okuyanlar

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
cd-gobegi.png

Pardus 2009 sürümü, yarın akşam saatlerinde kullanıcılarımızla buluşacak. Yarın, Pardus 2009'un duyurulduğu akşam saatlerinde, Özgürlükiçin'de de bazı güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu sürprizlerimizin ilki: CD Gönder

Bu yeni bileşenimizle isteyen herkes özel baskılı Pardus 2009 CD'sine sahip olabilecek. Bunun için tek yapmanız gereken, sitemizde yarın akşam saatlerinde hizmete girecek olan Pardus CD'si İstek Formu'nu doldurmak.

İstek formunu doldurduktan sonra e-posta adresinize, bilgilerinizi onaylamanız için bir e-posta gönderilecek. Gönderilen e-postada bulunan onay linkine tıkladıktan sonra CD'niz bir hafta içinde kargoya verilecek. Kargonuza ait takip numarası daha sonra e-posta adresinize gönderilecek. Bu sayede kargonuzun nerede olduğunu an be an takip edebileceksiniz.
CD'ler kargoya "alıcı ödemeli" olarak verilecek. Böylece uygun bir kargo ücreti dışında CD temini için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. CD'nin size en ucuz şekilde ulaşması için kargo firmalarıyla görüşmemiz sürüyor.

CD Gönder projesiyle birlikte özellikle kotalı İnternet kullanıcıları ve ilgililer Pardus CD'lerine daha kısa süre içinde ulaşacak. Bu kapsamda dağıtılan CD'ler, Pardus 2009'un Türkçe kurulum CD'leri olacak.

Sürümün çıkmasının ardından, CD istek formuna Özgürlükiçin ve Pardus Projesi'nin ana sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak

ubuntu'nun shipit'i varsa bizimde ... mız var.henüz adı yok ama :)
pardus'a
timer.php

Pardus 2009'a yarın akşam saatlerinde pardus.org.tr'den ulaşabilirsiniz.
internetten indiremeyenler ise özgürlükiçin.com'dan başvuru yaparak pardus 2009 CD'sine ulaşabilirsiniz sadece kargo ücretini ödeyerek.

Özgürlük için Pardus

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Ubuntuda yapiyor aynısını ama tamamen ücretsiz şekilde hemde nerelerden gönderiyor :)

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
ben 1 sene önce istedim hemde 2 defa hala gelmedi :D :thumbdown:
ben cd yi yakmayı planlıyorum 1 hafta bekleyemem valla.

Benim şansıma hep geldi tekrar isteyim gelsin bende sana göndereyim kargo ücreti karşılıgında sahip olabilirsin :D

aakgun78

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tebrikler Pardus. Son derece emin ve kararlı şekilde OS alanında ilerliyorlar. Ben web programlama ile ilgilenmesem tamamen Pardus yada kubuntu kullanırdım. Bence oyun oynamayı sevmeyen biri için en ideal işletim sistemi Linuxdur. Bu alanda en iyi olan Pardus ve kubuntu gerçek anlamda "user friend" kullanıcı dostu OS'dir.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bana daha Ubuntu 8.10 gelecek Ohooo :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Süper haber, ben de isteyeceğim bir tane

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
win 7 de gelse keske

win 7'nin tanıtım CD'sini gönderirler :D
bana XP'NİN tanıtım CD'si gelmişti :D
yazıcınız çalışmıyorsa kabloları kontrol ediniz yine de çalışmıyorsa çıkarıp takınız diyodu böylece sorununuz çözülecek diyordu. bi tane adamda uyguluyordu :D

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ubuntuyu dün sildim 8.10 çok iyi di 9.04 den memnun olmayan görmedim ama inanılmaz derecede sorunlar çıkardı.Xp yi kurdum uptade virüs programı programlar derken :scared: bitti sonunda bunda da net de video izlerken tam ekran sorunu oluyo donup kalıo :) acaba bir de pardus mu denesem :) :)

Ubuntuda cd nin bedava gelmesi,ya adamlar yollamıs ayıp olmasın kurayım bari deyip kurmama sebeb oldu :) pardus da kargo parası kötü olmuş.
Ubuntunun cd yollamasında hiç sorun görmedim arklar da alıo geli 2-3 haftada bilgilere asdasda felan yazıldıysa gelmeyebilir :mrgreen:

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
asadas felan yazmadım valla gerçek bilgileri yazdım doldurudum.ama gelmedi bende internetten indirip cd'ye yaktım.ama bende memnun kalmdım.çok sorun çıkardı.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
:D hani linuxlar ultra süper sorunsuz işletim sistemiydi aylardır forumda diğer işletim sistemleri ile çiş yarışdırıyordunuz :D adam daha ubuntu ile tam ekran video izleyemiyor ama kalkıp diğer sistemlere laf ediyor, bir diğeri daha sorun yaşamış yahu sizin samimiyetsizliğiniz burda işte fanatik zihniyet

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:D hani linuxlar ultra süper sorunsuz işletim sistemiydi aylardır forumda diğer işletim sistemleri ile çiş yarışdırıyordunuz :D adam daha ubuntu ile tam ekran video izleyemiyor ama kalkıp diğer sistemlere laf ediyor, bir diğeri daha sorun yaşamış yahu sizin samimiyetsizliğiniz burda işte fanatik zihniyet

pardus'da hiç sorunum yok pardus'da bir sorunum da var demedim.ama ubuntu sorun çıkardı dedim.sonuçta hepsi farklı dağıtımlar.zaten savunduğumda ubuntu değil pardus.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
fark etmez hepsi linux biri tam ekran seyrettirmez sorun çıkarır diğeri yarım ekran seyrettirmez sorun çıkarır al birini vur ötekine yani.

şu 2009 u bende indirecem yeni tema ve diğer uygulamalardaki uyum nasıl olmuş merak ediyorum pardus rootfs den sonra ikinciye pardus inceliyecem yaklaşık 1 hafta sistemimde tutacam bakayim 1 haftada kaç defa update yapacaz :D

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biri benim yazımı doğru okuyabilir mi acaba :mrgreen: tam ekran sorunu xp de olan sorunum ve şuan ctrl+ yaparak lost izliyorum :) :) ...
Haps ben senle konuşmuom linux :w00t: bana sakın bulaşma :mrgreen:

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
ubuntu da inanılmaz derecede hemde inanılmaz derecede sorunlar çıkardı he :D öyle yazmışsın ama büyük balıkların içinde küçük balığı görmemişim (xp)

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
babamn işletim sistemi değil ubuntu ne varsa söylüyorum :) ... çıkardı sorunlar dellendim sildim yeni sürümü çıkmadan da kurmam bir daha :)

ya şimdi aklıma bişe geldi joomla hakkında ne düşünüyorsun onada şiddetle karşımısın ?

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
o başka bir topic in konusu ayrıca ben Linux a şiddetle karşı değilim hatta karşı değilim karşı olduğumu nerden çıkardın benim karşı olduğum şey kutsanması vahiy yoluyla gelmiş kutsal işletim sistemi muamelesi görmesi ve fanatik kitlesinin iki üç distro denedikten sonra yıllardır kullandığı windows a veya başka bir işletim sistemine bok atması bunun haricinde karşı olduğum felan yok. benim ilk kurduğum dağıtım calderaydı ilk satın aldığım dağıtım slackware dı dialup modemle indirmek daha pahalıya geldiği için satın almak daha akıllıcaydı :)

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aaa çarpılırsın ne dion öle :) :)

doru diosun haklısın... nese saol HapS