Parasız E-ticaret Olur mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Katılım
18 May 2005
Mesajlar
4,939
Beğeniler
11
Puanları
0
#1
Kapısını internet kullanıcılarına açan Takas Merkezi, alım ve satım yapabileceğiniz bir ortam. Önemli bir farkla: Burada para geçmiyor! TakasMerkezi.com nasıl çalışıyor?

Ülkemizde yeni bir akım başlatabilecek TakasMerkezi.com, üyelerine tek platformdan mal alma ve satma imkanı sağlıyor. Tabii burada bir fark var: Alınan ve satılan mallar için para geçmiyor. Herkes için kaydi parayı tutan sistem, bu şekilde gerçek paraya ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor.

Dünyaya Yayılma Planı

Farklı diller ve coğrafyalar için de aynı modeli uygulamak isteyen TakasMerkezi.com Mavi Kelebek New Media Solutions tarafından geliştiriliyor. Yakında kardeş siteler de gelirse, şaşırmayın.

:: Parasız ticaret fikri size çekici geliyor mu?

Bilgi için: TakasMerkezi
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
Katılım
21 Kas 2005
Mesajlar
19,093
Beğeniler
81
Puanları
48
#2
bana zor geliyor. helede para babaları için çok zor olur. adamlar ticarette kayıt bişey görmeden rahatlamıyolar(para,çek,dekont)
 

karcx

Profesör
Katılım
26 Şub 2009
Mesajlar
2,400
Beğeniler
35
Puanları
0
#3
Yani eski zamanlardaki gibi mi olacak?
5 X elma = 1 kg buğday gibi mi..
Bir nevi factoring hizmeti
 
Katılım
27 Haz 2005
Mesajlar
32
Beğeniler
0
Puanları
0
#5
Yalnız bu sitedeki durum ilginç birşey satmadığınız sürece -geçici teminat harici- birşey alamıyosunuz.Şimdi sityi yeeni açtık diyelim 500 üyemiz var hepside birşeyler satacakki birşeyler alabilsinler iyi ama kim nasıl alacak.Geçici teminat harici kısır döngü gibi duruyor:)
 

hozer

Asistan
Katılım
8 Şub 2007
Mesajlar
118
Beğeniler
0
Puanları
0
#9
Riskli bir durum. Burada sitenin güvenliği çok önemli. Bir nevi banka mahiyetine bürünecek. Ama güzel bir uygulama. Benim gereksiz bir şeyi, hani satsan satılmaz atsan atılmaz, bir başkasının işine yarayacak. aynı şekilde bir başkasından ben alacağım.
 
stat counter