Parasını Hak Eden Telefon Almak İstiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ebubekir Demirhan

Profesör
Kriterleriniz nedir ? ona göre yazdığım telefonlardan doğru seçim yapabilirsiniz
____________________________________________________________________________________

HTC U11+ Plus (ithalatçı)

Samsung Galaxy Note 8

Huawei Mate 10 Pro (ithalatçı)

Huawei Mate 10 Pro

OnePlus 5T (ithalatçı)

HTC U11 (ithalatçı)

Sony Xperia XZ Premium

Samsung Galaxy S8

Apple iPhone 8 Plus

Xiaomi Mi 6 Ceramic (ithalatçı)

HsynKrkmz1991

Üyecik
Kriterleriniz nedir ? ona göre yazdığım telefonlardan doğru seçim yapabilirsiniz
____________________________________________________________________________________

HTC U11+ Plus (ithalatçı)

Samsung Galaxy Note 8

Huawei Mate 10 Pro (ithalatçı)

Huawei Mate 10 Pro

OnePlus 5T (ithalatçı)

HTC U11 (ithalatçı)

Sony Xperia XZ Premium

Samsung Galaxy S8

Apple iPhone 8 Plus

Xiaomi Mi 6 Ceramic (ithalatçı)

Ben android kullanıcısıyım normalde. İlkkez ios denemek kullanmak istiyorum ama biraz tereddürlerim var. İphone 5 ve 5s lerin artık ömürlerini tamamladığını düşünüyorum. Haberlerde görmüştüm Apple'nin 6 6s ve 7 leri de güncellemeler üzerinden yavaşlattığını vs ve soğutuyor beni. İphone 8 lerin ise hem fiyatların parasını hak etmediğini düşünüyorum hemde düşük bataryaları düşündürüyor :(
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
2-)Kasma donma vs yapmamalı
3-)Ön ve arka kameralar iyi olmalı
4-)İthalatçı olmamalı
5-)Ve beni en az 5 yıl idare etmeli.

rubarovan21

Doçent
Ben android kullanıcısıyım normalde. İlkkez ios denemek kullanmak istiyorum ama biraz tereddürlerim var. İphone 5 ve 5s lerin artık ömürlerini tamamladığını düşünüyorum. Haberlerde görmüştüm Apple'nin 6 6s ve 7 leri de güncellemeler üzerinden yavaşlattığını vs ve soğutuyor beni. İphone 8 lerin ise hem fiyatların parasını hak etmediğini düşünüyorum hemde düşük bataryaları düşündürüyor :(
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
4-)İthalatçı olmamalı
iOS’te kullanmak istiyorsanız, iPhone8 Plus en doğru seçim olacaktır her açıdan. Benim iPhone6’ım 4. Yılı şuan bataryasını değiştirdim gayet memnunum. 2 ve 3. Maddeler konusunda sorun yaşamıyorum beni rahatsız etmiyor. Bataryası çok çok iyi değil ama benim için ideal. Şuan alınabilecek bi telefon değil ama iPhone6, 4. Yılına girmişse sorunu yoksa iPhone8 Plus, 5 yıl götürür.

S9 4600ken 8 Plus nedir yahu? S9 alabiliyorsan al. Ama yine de yeni HTCyi biraz bekle

---- Mesajlar birleştirildi ----

8 Plus seneye ios 12 ile yamulacak

Son düzenleme:

HsynKrkmz1991

Üyecik
iOS’te kullanmak istiyorsanız, iPhone8 Plus en doğru seçim olacaktır her açıdan. Benim iPhone6’ım 4. Yılı şuan bataryasını değiştirdim gayet memnunum. 2 ve 3. Maddeler konusunda sorun yaşamıyorum beni rahatsız etmiyor. Bataryası çok çok iyi değil ama benim için ideal. Şuan alınabilecek bi telefon değil ama iPhone6, 4. Yılına girmişse sorunu yoksa iPhone8 Plus, 5 yıl götürür.
Parasını hak ediyor mu sence? Ve 7 plus ile 8 plus arasında çok fark göremiyorum ben. Bilemiyorum yine.

TeknoBoss32

Profesör
Kriterlerim:
1-)Batarya iyi olmalı.
4-)İthalatçı olmamalı
-hepsi xz premium'a uyuyor.tasarımı biraz kötü ancak.kameraları en iyi kamera olmasa bile ilk 5'e rahat oynar.Kendim kullanıyorum bataryasından çok memnunum çok yoğun kullanımda 5.30 saat ekran süresi görüyorum.Normal kullanımda 7 saat.Birde çok fazla bir fiyatı yok mağazalarda 3000,internetten 2700'e bulunuyor
-biraz bütçeyi arttırıp mate 10 pro'da düşünebilirsiniz.Yine çok iyi bir cihaz.ama video çekerken biraz sallanıyor (görüntü sabitleyicisi kötü).ama bu cihazın bataryası çok iyi diğer cihazlar aynı kullanımda %0 olmuşken bu hala %30 seviyelerinde falan oluyor.Kameraları da çok iyi fotoğraf konusunda bence en iyisi (sadece videosu biraz kötü diğer yanlardan kamerası en iyilerden)
-note 8'de düşünülebilir hatasız bir telefon gibi ama onun bataryası biraz kötü.kamera olarak mate 10 pro'dan daha iyi
Ama ben bunlar yerine sana kesinlikle yeni çıkan telefonları almanı öneririm.Şuan mobil dünya kongresinde tanıtılıyor cihazlar 1-2 ay'a kalmaz s9 Türkiye'de olabilir.Şuan ön satışta 4500 Liraya satılıyor ve yanında gear sport akıllı saat hediye.O bu cihazlardan daha iyi bir cihaz kesinlikle onu beklemenizi öneriyorum

HsynKrkmz1991

Üyecik
-
Kesinlikle Note 8
Büyük ekran tercihlerim arasında değildir. En fazla 5,8" olabilir. Hatta buda biraz fazla ama max 5,8" olabilir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

S9 bekle
Note 8
v30+
X(biraz pahalı ama)
Aslında ben tercihimi Sony, Samsung yada Apple dan yana kullanmak istiyorum. Diğer markalara biraz yabancıyım. Ve yabancı olduğum içinde güvenmiyorum.

Son düzenleme:
stat counter