Bu konuyu okuyanlar

yozveren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube’da video izleken bi anda garip bi reklam girdi ve ilginç paranormal bişi gibime geldi ben de foruma yazayım dedim.
Reklamda 3 çocuk havuz başında geçmiş selfie çekmeye çalışıyıyor ve kamerayı elinde tutan kardelerine bişeyler diyo. Aklımda kalanlar şu
Ya deniz çekilir misin biraz yana kay
+havuz var görmüyo musun havuza mı düşeyim
-düş banane
Falan gibi bi diyalog geçiyo ve sonra üstlerinden bi ufo geçiyor.
Reklamın üstüne bastığımda FOXplay yazdı bi onu biliyorum araştırdığımda foxplayin apayrı bişey olduğunu gördüm.
Reklam hakkında bişeyler bilen varsa yazsın aşırı merak ettim.
Dip not: Bide şunu ekliyim kalitesiz bi kamerayla çekilmiş gibiydi o da ayrı gerçekci yapan bi olay.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Milyonlarca evrenin olduğu bir yerde sadece insanoğlunun yaşadığını düşünmek bencillik olmaz mı?

yozveren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Milyonlarca evrenin olduğu bir yerde sadece insanoğlunun yaşadığını düşünmek bencillik olmaz mı?
Peki milyonlarca evrenin olduğu bir yerde insanların allah denen bir varlığın “ Her şeyi insanlar için yarattık” laflarına inanması mantıksız olmaz mı?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Peki milyonlarca evrenin olduğu bir yerde insanların allah denen bir varlığın “ Her şeyi insanlar için yarattık” laflarına inanması mantıksız olmaz mı?
Sanırım hiçbir dine inanmıyorsunuz? Bu yazdıklarımızdan öyle çıkarım yapıyorum. Yada yanlış bir çıkarım yaptıysam herhangi bir dine inanıyorsanız paylaşır mısınız?

yozveren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım hiçbir dine inanmıyorsunuz? Bu yazdıklarımızdan öyle çıkarım yapıyorum. Yada yanlış bir çıkarım yaptıysam herhangi bir dine inanıyorsanız paylaşır mısınız?
Müslümanım fakat biraz sorgulamaya başladım bu aralar, daha kuran falan okumadım sadece camiden ve din derslerindeki dini bilgilere sahibim. O yüzden şuanlık kendimi müslüman sayıyorum, fakat kuran vesaire okuyup dini ideoloji bakımından kendimi geliştirmeyi düşünüyorum.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Neye inanırsan osun. İnsanın aklının almadığı şeyler kafasını karıştırır. Başlıkltada UFO REKLAMI diye yazmış. UFO GÖRÜNDÜ dememiş. Çekim esnasında birisi havaya Frizby atmış. O görünmüş işte. Üzerinde de REKLAM varmış. FOXpro gibi bi şey yazıyormuş.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Dediğiniz reklam denk geldi havuz kenarında ay ile bareber fotoğraf çekmeye çalışan 3 kardeş video kayıdı açıkken arkadan ay yüzeyine inen kapsül benzeri bir cisim yüksek hızla gidiyor ve etrafında döndüğü gibi yok oluyor ama burda garip olan 1 video kayıt açık olması 2 kızın on kameradan arka kamereyı o kadar hızlı tepki verip geçirmesi ve kadrajdan çıkarmadan takip etmesiydi.