Paralel ithalata güvenebilirmiyim?

Bu konuyu okuyanlar

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar hepsiburadadan lg g5 almayı düşünüyorumda sizce 1800 tl ithalatçı garantili mi alayım yoksa 2150 tlye lg tr garantilimi? bide telefon konusunda şanssızımdır bozulma falan yaşarsam çözümü sizce nasıl olur?
gelen şarj aleti nasıl birşey olacak aşırı kabamı vs?

Hepsiburadaya sorduğumda doğal olarak ithalatçı garantiliyi övüyor: Değerli Müşterimiz,
Ürün 2 yıl ithalatçı firma garantilidir. Hepsiburada.com olarak tedarikçilerimizi yıllardır piyasada var olmuş ve olacak olan tedarikçilerden seçmekteyiz. Herhangi bir arıza durumunda çalıştığımız firmalar müşterilerimizi mağdur etmeyecek firmalardır.
Ürün ithalatçı firmaları zamanla farklılık gösterdiği için ithalatçı firma bilgisi aktaramamaktayız.
Ürün garanti belgesinde belirtilen firmalardan destek alabilirsiniz.
Ayrıca üründe bir sorun ya da arıza olması durumunda ürünü direkt olarak tarafımıza da gönderebilirsiniz. Bu konuda firmamız yetkili noktadır.
Saygılarımızla.

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
dah önce lg ithalat aldım sorun olmadı dört sene oldu arıza olmadı. Dün yine aldım lg ithalat ürünü temiz ve güzel çıktı memnunu. Normal lg de aldım fark yok şarj aleti harici. Ama ben titizim hor kullanmam telefonu düşürmedim kılıfla kullandım. Biraz şans biraz kullanım. Ama kullaklık arızalandı yeni verdiler. Arka kapak yeni verdiler. Genede taktir senin bir sorun olursa LG türkiye bakmıyor haberin olsun. Onun harici sorun yaşıycağını sanmam bide hepsiburada ilgileniyor kaç telefon aldıysam memnun kaldım. Eğer düşünüp alırsan aldıktan sonra hattını takmadan iyice incele hattını takarsan iade işlemin uzuyor haberin olsun

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok sağol almaya karar verdim telefonu çok temiz kullanmayı düşünüyorum sende lg g5 mi var?

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Yok bende LG g4 var. Hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun

Son mesajlar