Paralel İthalat Cep Telefonlarının Avantajları Ve Dezavantajları Neler!

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve Jiraiya06 tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. promidal

promidal Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    yanlış duymadınız arkadaşlar LG G3 D855 32gb hafıza 3gb ram olan versiyonu gönderdiler

2. bugrabugra001

bugrabugra001 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    delta ile rizy teknık servısı arasında ne fark var ben ankaradayım delta ankarada varmıs sanırım

3. mfunlu

mfunlu Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim bilgiler için

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar nısan 2014 de paralel ıthalat samsung note 2 aldım.ancak model numarası samsung galaxy SHV-250E note 2 lte kore seklınde ve kanadada satısa sunulmus telefon. 4 g uyumlu 64 gb dahılı hafıza.bu mesajı yazdıgım tarıh ıtıbarıyle 1 yıl 1 ay oldu yaklasık saka degıl gercek 20-30 defaya yakın format attım androıdın her surumunu yukledım.denedım hıcbır sorun cıkarmadı.bırdefa ıme kayboldu oda benım format hatamdan dolayı yıne formatlama yontemı ılede gerı geldı.ıme cakma tabır dedıgımız yontemle kaydfedılmıs.kısaca sorunsuz kullanıyorum suandada androıd 4.4.4 kullanıyorum resmı surum..yanı elektronık urunlerde sansınız varsa sorunsuz.sıkıntısız kullanırsınız.orjınal olsunda paralel ıthalat olsun dıgerıone neden 300-400 fazla odeyeceksınız.soylekı o fark ıle kullanıcı hatası arıza oldugunda gotur bı adam akıllı servıse yaptır.yıne kullan.kısaca tavsıye edermıyım.evet.orjınal urunse yan sanayı degılse paralel ıthalatr onerırım.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Son cihazim sony xperia z2 hepsiburada dan almistim teksel iletisim adinda bi ithalatciydi. 10. Ayinda cihazi dusurdum ekrani kirildi gonderdim iademi degisimmi istersiniz dediler iade dedim 2 gune de iade ettiler vallahi

6. emirozcopur

emirozcopur Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
  7. Jiraiya06

Jiraiya06 Security Geldi Hanım ! Onursal Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    83
    Yer:
    .
    Senin hazırladığın konu başlık dolayisiyla google da cok arandigindan fazla konuşuyor. Ama senin ki bir rehber değil. Biz de rehber hazirladik sabite aldik iki konuyu da okursan aradaki farkı anlarsin

8. lordare

lordare Doçent

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sırf Türkiye'de satılmayan milyonlarca telefon var. Distribütörü yok diye Xiaomi kullanamayacak mı bu millet. Yaşasın ithalatçı garantisi :D

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş