Para Yüklenmemiş 0 SV Steam İçin Random Key Bulmak ?

Bu konuyu okuyanlar

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Merhabalar :)

Ben kendi steam ime Idle Masteri kullanmak için birçok oyun bulmaya çalışıyorum fakat sitelerde şu siteyi ziyaret et bu siteyi ziyaret et şu grubu takip et gibi şeyler var,bunlardan şikayetçi değilim fakat şu can sıkıcı şart beni mahvediyor "Steam küratörünü takip edin".Para yatırmadığım sürece bu küratörü takip edemiyorum ve bu sebeple hiçbir key alamıyorum.

Asıl soruna gelirsek,böyle 0 sv para yatırılmamış hesaplara nereden kolayca random key bulabilirim ?Bana bu steam küratörü şartını koşmasa yeter diyebilirim diğer herşeyi yapabiliyorum.

Ahmet-SB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gamekit gibi sitelerde size söylenenleri yaparak puan kasıp random key bulabilirsiniz ama çıkacak oyunların değerli olma ihtimali yok denecek kadar az. 0 Seviye steam hesabıyla birçok şey kısıtlanır ve az da olsa para yatırmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ve son olarak da bedava random key dağıtan sitelere çok ilgi göstermenizi tavsiye etmiyorum, verdiğiniz uğraşa değmiyor genelde...

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Benim amacım değerli olması değil,2TL olsa bile yetebiliyor çünkü bana gerek olan içindeki kolakesiyon kartları.Gamekitle zaten uğraşıyorum fakat oradaki pts leri league of legends rp için biriktiriyorum ve o kadar uğraştığım ptslerin 399pts sini saçma bir oyna veremem o oyun bana 1TL filan kazandıracak.Ha birde az da olsa para yatır demişsin fakat 5 Dolar istiyor ki buda yakalşık 30TL ye denk geliyor,benim o oyunlardan kazancım ya 30TL yi geçmezse,ayrıca steamda 30TL ye bana göre güzel oyun yok.

Herneyse böyle bir site biliyor musun ?