Para için gelmedim

Bu konuyu okuyanlar

eJay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Roberto Carlos, F.Bahçe'ye para için geldiği iddialarına yanıt verdi

Marca gazetesinin İspanyol Haber Ajansı EFE'yi kaynak göstererek yayınladığı haberde Carlos, Fenerbahçe'ye para için gitmediğini, üstelik Fenerbahçe'de çok daha az para kazanacağını söyledi.

Brezilyalı yıldız, Real Madrid'i Şampiyonlar Ligi'nden eleyen Bayern Münih yenilgisinden kendisinin sorumlu tutulmasından ve yapılan eleştirilerden yorulduğunu, bu yüzden takımdan ayrılma kararı aldığını belirtti.

Madrid'de birkaç sezon daha oynayabileceğine inanan Roberto Carlos, "Sportif kariyerimi Madrid'de sonlandırmak isterdim, orada iki sene daha kalabilirdim. Fakat bitti. Şimdi hayatımdaki yeni süreçte endişeli ve mutluyum.

Fenerbahçe bana Madrid'in vermediği herşeyi verdi. Bir daha o beyaz formayı giymeyecek olmak bana acı veriyor, ama geriye bakmamalıyım" dedi. Real Madrid'in La Liga şampiyonu olmasına rağmen yeni teknik direktör arayışına girmesine anlam veremeyen Carlos, kişiliginden ve düşünce tarzından çok etkilendiği ve birçok şey öğrendiği Capello'nun yerinin zor doldurulacağını söyledi

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Brezilya Fransa'ya yine bu adam yüzünden yenilmişti hatırlatırım. Sorumlu tutulur tabi. Para konusuna gelince, zaten ömrünün sonuna kadar yetecek parası var. Hatta çocuklarına bile yeter :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
endişeli ve mutluymuş, önce kendi ne dediğini bi çözse de biz de inansak.
"Para için gelmedim, İstanbul'u çok seviyorum. Merhaba Televole" falan dese daha bi inanırdım.

Son mesajlar