Para iade edildi mi yada kesildi mi ?

Bu konuyu okuyanlar

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kliksadan G3 almıştım kargo dahil 1403.99TL sonradan iptal ettim para yinede kesilir mi kesilse bile iade edileceğine biliyorum fakat şöyle bir sorunum var.
G3 Aldığımda babamın kredi kartından almıştm ama babam yeni vefat etti ve hesapları kapandı para kesilmiş midir kesildiyse tekrar iade edildi mi göremedim sadece 1600TL borç olduğunu söyledi bankadaki çalışan 1600TL borç olması imkansız neredeyse hiç alışveriş yapmadık. büyük ihtimal para kesildi ve iade daha yapılmamıştı iadeyi nasıl alırım yada bu ay sonunda ekstre gelir mi ekstrelerde görünür herhalde.
Şuan tüm hesapları kapandı. İnternet bankacılığı dahil hiçbirine erişmem imkansız.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bunu bankaya bir dilekçe ile bildirirseniz durumu çözerler diye düşünüyorum. Tabi önce gidip bankada bunun için bir görüşme yapsanız daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Öncelikle Allah'tan rahmet diliyorum.
Kredi olsa borç ne kadar olursa olsun siliyorlar da kredi kartı borcu nu bilmiyorum .

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle Allah rahmet eylesin.
Bence ilk olarak banka yetkilileriyle olmadi kliksa ile görüş.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Başınız sağolsun.

Sorunun için kliksa'ya mail atıp durumu bildirebilirsin ve ne olacağına dair bilgi alabilirsin.

Aynı zamanda bankayla görüşüp bilgi alabilirsin.

Benim düşüncem para zaten kapatılan hesaba yatacağı için 1600 liradan düşeceği yönünde. Sonuçta o hesap borcu ödenmeden kapanmaz. Sadece işlem yapmanız engellenir.

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başınız sağolsun.

Sorunun için kliksa'ya mail atıp durumu bildirebilirsin ve ne olacağına dair bilgi alabilirsin.

Aynı zamanda bankayla görüşüp bilgi alabilirsin.

Benim düşüncem para zaten kapatılan hesaba yatacağı için 1600 liradan düşeceği yönünde. Sonuçta o hesap borcu ödenmeden kapanmaz. Sadece işlem yapmanız engellenir.
Borc hesapta bulunan paradan tahsil edilip kapatildi ama para iadesi var mi yokmu goremedm ay sonunda son ekstre gelir mi yada bankaya sorsam bulabilirler mi hesap bilgilerini ?

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bankaya sorsan bulurlar tabi.

Son mesajlar