Panathinaikos 69-55 Fenerbahçe Ülker | THY Euroleague C Grubu 9. Maç

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
THY Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker, deplasmanda Panathinaikos ile karşı karşıya geldi. Fenerbahçe Ülker, rakibine 69-55 mağlup oldu.

Saat 22:00'de başlayan ve sarı-lacivertliler için çok kritik bir öneme sahip olan maçta Fenerbahçe Ülker, TOP 16'ya kalmayı bir sonraki maçlara bıraktı.

Fenerbahçe Ülker şimdi gruptaki son maçında Maporoo Cantu ile final maçına çıkacak.

Sporx

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sato hariç diğer tüm oyuncular nedense işin ciddiyetinde değildi, anlam veremediğim bir gevşeklik takıma hakim. Pek ümidim kalmadı ama son maçı alıp top16 ya kalırız umarım.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Mirsad gibi takımı bi ribaund alıp, bi top çalıp, top peşinden uçacak adam lazım. Ama yok. Tek problem budur. Bremer en yakın zamanda gitmeli, gereksiz. Bo'nun olmadığı zamanlar skorer biri lazım. Oğuz desen foul yapmamaya tepki olarak doğmuş. Takımdan sezon başında ümitliydim, ama gidişatı gördükçe pek de umudum kalmadı.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
bu yıl amatör branşlarımız sapır sapır dökülüyor maalesef.
ne oldu birden böyle, geçen yıl türkiyenin, avrupanın tozunu dumana katan fenerbahçe nasıl oldu da birden böyle zavallı durumlara düştü aklım almıyor ya...

aziz yıldırımın diğer spor adamlarından en büyük farkı buydu, etti içine sağolsun, nasıl angutlara teslim ettiyse bu amatör branşları becerdiler sonunda...

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
euroleague'in en pahalı takımlarından biri kurulmasına rağmen son haftaya top16'ya kalamama riskiye giren bir fenerbahçe ülker... yazık o harcanan paralara...