Paket veya operatör önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TD <3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Şu anda turkcell faturalı kullanıcıyım, kalitesinden her ne kadar memnun olsamda fiyatı fazla geliyor o nedenle değiştirmek istiyorum. , çok fazla internet kullanıyorum, dakika ile konuşmam aylık 40 dakikayı bile bulmaz, sms olsada olur olmasada olur,aylık 4gb kullanırım garanti. bana bunlara bakarak 25-35 arası güzel bir tarife önerebilecek varmı? tt,vodafone,turkcell farketmez.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Eğer internet en önemli mesele ise 2019u bekle derim. Yeni ve sınırsız bir tarife veya paket mutlak çıkacaktır.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Türk Telekom kullanıyorum, bir buçuk aya bitiyor taahhütüm. Bitince vodafone'a geçeceğim; Vodafone Tarifeler bunlardan 5 GB olanı düşünüyorum, Vodafone Tarifeler bunlardan da 7 GB olanı. 26 yaşın altındaysan daha uygun tarifeler de var ben 30'u devirdiğim için seçenekler bunlarla kısıtlı.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Türk Telekom kullanıyorum 10gb internet 1000dk 1000sms 29tl faturalı bittiğinde duruyor yavaş yavaş fiyat düşüyor geçeli 4
ay oldu herhalde ilk girdimde 40tl falan verdim sonra 36tl mi ne 33tll düşdü şimdiden 30tl bidahaki aya 29 olucak galiba
Paket adı. Faturalıda 10gb tarifesi

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Türktelekom yeni yıl tarifesi 19tl 1000dk 1000sms 4gb faturalı müşteir hizmetlerini biraz zorlayınca veriyolar

TD <3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Eğer internet en önemli mesele ise 2019u bekle derim. Yeni ve sınırsız bir tarife veya paket mutlak çıkacaktır.

Turkcellde tahadüt şubat ayında bitiyor mecbur 2019u beklemem gerekecek zaten :D inşallah çıkarsa bakacağım

Türk Telekom kullanıyorum, bir buçuk aya bitiyor taahhütüm. Bitince vodafone'a geçeceğim; Vodafone Tarifeler bunlardan 5 GB olanı düşünüyorum, Vodafone Tarifeler bunlardan da 7 GB olanı. 26 yaşın altındaysan daha uygun tarifeler de var ben 30'u devirdiğim için seçenekler bunlarla kısıtlı.

Vodafone yeni gelenlere özel diyor 1 yıl sonra bununda fiyatları uçmasın :D seçersem çekme sıkıntısı yaşamam umarım. Saçma güzel 8 tarifesini beğendim aslında.

Türk Telekom kullanıyorum 10gb internet 1000dk 1000sms 29tl faturalı bittiğinde duruyor yavaş yavaş fiyat düşüyor geçeli 4
ay oldu herhalde ilk girdimde 40tl falan verdim sonra 36tl mi ne 33tll düşdü şimdiden 30tl bidahaki aya 29 olucak galiba
Paket adı. Faturalıda 10gb tarifesi

O nasıl oluyor :D güzel tarifeymiş, şu anki tarifeler arasında gözükmüyor bana sunarlarmı bilmem :D

Türktelekom yeni yıl tarifesi 19tl 1000dk 1000sms 4gb faturalı müşteir hizmetlerini biraz zorlayınca veriyolar

Yeni yıldan sonra alabiliyormuyuz bunu :D şubat gibi

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Turkcellde tahadüt şubat ayında bitiyor mecbur 2019u beklemem gerekecek zaten :D inşallah çıkarsa bakacağım

Vodafone yeni gelenlere özel diyor 1 yıl sonra bununda fiyatları uçmasın :D seçersem çekme sıkıntısı yaşamam umarım. Saçma güzel 8 tarifesini beğendim aslında.

O nasıl oluyor :D güzel tarifeymiş, şu anki tarifeler arasında gözükmüyor bana sunarlarmı bilmem :D

Ben 5-6 ay önce zorlayarak aldım kardeşimede 3 ay önce aynı atrifeyi aldım

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Vodafone kullananlar var yanımda çekim gücü de Türk telekomdan çok daha iyi ondan dolayı geçiyorum. Ve kesinlikle 1 yıl sonra fiyatlar uçmaz hatta, taahhütünün son aylarında ararlar 3-5 lira daha uygun fiyata aynı tarifeyi teklif ederler.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466

Ben türktelekomun neredeyse 4senelik abonesiyim belki ondan böyle bir tarife verdiler bana