Pachrom Yöntemi İle Tüm Cihazlara Miui Rom Portlama

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172
Not: Konunun googleda indexlenmesini istemediğimden resim olarak paylaştım. Eğer konunun hakkettiği gibi 50 mesaj gelirse yazıya çevireceğim. Gelmezse konuyu durduk yere harcamayacağım.

Screenshot-20170702-165321.jpg

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Bence konu dışında ileti yazıp kirlilik oluşturmak istemiyor olabilirler. :)

Bazı konularda iyi tarafından bakmak gerektiğini düşünüyorum.

Bence Mint GNU/Linux gereksiz yere dolu bir sistem değildi. En azından en son kullandığımda böyle değildi. Son kullanıcı için uygun olmaya çalışan bir sistem olduğu için olabilir. Sanırım son zamanlarda Ubuntu GNU/Linux, minimal kurulum seçeneği sunuyor ama ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum.

Gördüğüm kadarıyla yazı için uğraş verilmiş. Konu ile ilgili pek ilgim olmasa da teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Bence konu dışında ileti yazıp kirlilik yaratmak istemiyor olabilirler. :)

Bazı konularda iyi tarafından bakmak gerektiğini düşünüyorum.

Bence Mint GNU/Linux gereksiz yere dolu bir sistem değildi. En azından en son kullandığımda böyle değildi. Son kullanıcı için uygun olmaya çalışan bir sistem olduğu için olabilir. Sanırım son zamanlarda Ubuntu GNU/Linux, minimal kurulum seçeneği sunuyor ama ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum.

Gördüğüm kadarıyla yazı için uğraş verilmiş. Konu ile ilgili pek ilgim olmasa da teşekkür ederim.
Galiba haklısınız. Konu dışı mesajdansa hiç mesaj olmaması daha iyi gibi. Umarım bir gün bende sizin gibi okunma derdine düşmeden sadece düşüncelerimi paylaşmak için yazan biri olabilirim.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Çok güzel bir makale olmuş Hocam, elinize sağlık...? OxygenOS ve EMUI için olan versiyonları varsa onlardan da bir ara bahsedebilir misiniz?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Forumda tamamını görmek isteriz.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Bu işler tehlikeli işler. Cihazınızı açılmayacak derecede bozabilirsiniz. Daha önce ROM işleri ile ilgilenmiş biri olarak tecrübesiz kullanıcıların bu makaleye bakarak "Aha ben de yapabilirim" diyerek işe girmelerini önermem. Eski bir cihaz varsa çöpe gidecekse deneme yapabilirsiniz. Muhtemelen hardbrick ihtimali yüksek... Dikkatli olun derim.