P90X hakkında bilgilendirir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar P90X eğitimini inceledim ve uygulamak istiyorum ancak bazı sorularım olacak.

- Türkiye için satışa 149 TL'ye satılıyor ve sizce bu ücrete değer mi?
- ''P90X Beslenme Tablosu'na Erişim Şifresi'' adı altında buradan bir sayfa verilmiş. Bu sayfada kişiye göre mi bir beslenme tablosu var, yoksa herkes için sabit mi?
- Bu beslenme tablosu kolay bulanabilecek besinler mi?
- 12 DVD'de sadece her birinde ortalama 1 saatlik ders mi var? Varsa devri daim şekilde sürekli aynı dersler mi yapılacak?
- Mezun oldum ve bu sene üniversite sınavım var. Bir nevi aktivite olması için bu uygulamayı akşamları yapmak istiyorum ancak sınava çalışmamı etkiler mi?

Eğitimleri uygulayan, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar herkese.

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internette arayarakta bulabilirsin bu tür şeyleri değip değmiyeceginizi biz bilemeyiz siz yaparım yapabilirim diyorsanız aldıktan 3gun sonra bırakmıcam diyorsanız azimliyseniz değer etkilerini gorursunuz ama ben olsam almazdım her tur şınavimi çekerim barfiks mekik dips squat felan yaparım evde koşarım dersten kafanızı dagıtmanızı saglar dinç olursunuz

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
P90X dediği gibi vucudu sağlamlaştıran bir çalışma stilidir. Kuzenim aldı. Dersler alt yazılıdır. Size çalışma programını ve beslenme programını anlatan bir tablo yollarlar. Dersler sizin nasıl bir çalışma sitili istediğinize bağlı. İlk başlarda çok zorlanacaksınız. Hemen pes etmeyin. Azimli bir şekilde çalışın. Türkiye desteği çok sağlam ve hemen sorulan sorulara cevap veriyor. Fiyatı artmış nedense =) Ya siz barfis demiri olanı istediniz ya da zam geldi =) ( Sakın başlayıp masraf yapıp diyet listesine uymuyorum deyipte kendinize eziyet etmeyin )

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
@RedDevil beslenme programının içeriği nasıl? Kolay bulanabilecek besinler mi?

RedDevil

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=276710]steve78[/MENTION] şuan hatırlamıyorum. Ama zor bir şey yok. Kolay bulanabilecek yiyecekler var. Olmadı onun yerine alternatif kullanabilirsin. Asıl orada uzak durman gerekecek yiyeceklere dikkat et =) Bunların başında "snickers" geliyor. Zor değil sadece sabır ve azim gerekli.

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
@RedDevil kafanı çok ağrıttım kusura bakma. :) P90X programı için beslenme tablosunu bir türlü bulamadım internette. Bildiğin bir kaynak var mı? Nasıl ulaşabilirim?

hitman59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar P90X eğitimini inceledim ve uygulamak istiyorum ancak bazı sorularım olacak.

- Türkiye için satışa 149 TL'ye satılıyor ve sizce bu ücrete değer mi?
- ''P90X Beslenme Tablosu'na Erişim Şifresi'' adı altında buradan bir sayfa verilmiş. Bu sayfada kişiye göre mi bir beslenme tablosu var, yoksa herkes için sabit mi?
- Bu beslenme tablosu kolay bulanabilecek besinler mi?
- 12 DVD'de sadece her birinde ortalama 1 saatlik ders mi var? Varsa devri daim şekilde sürekli aynı dersler mi yapılacak?
- Mezun oldum ve bu sene üniversite sınavım var. Bir nevi aktivite olması için bu uygulamayı akşamları yapmak istiyorum ancak sınava çalışmamı etkiler mi?

Eğitimleri uygulayan, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar herkese.

Git spor salonuna yazıl ugrasma bos işlerle

Son mesajlar