P20 vs S8 Hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

F10

Üyecik
Arkadaşlar p20 mi̇ yoksa s8 mi̇ terci̇h edi̇lmeli̇ ?

Son düzenleyen moderatör:
fotoğraf ve pil konusunda biraz daha başarılı fakat başka telefonlarda var. :)
Galaxy S9 gibi. :)
pil konusunda s9 un daha iyi olduğunu sanmıyorum p20 daha iyi bi tecih olacaktır

---- Mesajlar birleştirildi ----

---- Mesajlar birleştirildi ----

s8 yerine p20yi gönül rahatlığıyla alabilirsin

Son düzenleme:
Donanımsal olarak ezip geçiyor diyebilirim. :)
İsterseniz bir mağazaya gidip deneyin.
Biliyorum cihazı inceledim de S8 olduğundan bende o yüzden pek bir farklı gelmedi karema falan çok iyi onu biliyorum diğer tekefonum IPhone 8 yerine S7 edge düşündüm illaki samsung olmasını istediğim için ama bana iksiside aynı olsun ne olacak dediler hani ben tasarıma takıldımya biliyorsunuz aynı cihazlar diye IPhone yerine birde S9 al S8 ve S9 yanyana olsun diyorlar da bilemiyorum

S9 plus almayacaksan bi fark yok s8 s9 arasinda foto bir tik ilerde ağır çekim kaç defa cekeceksin sanki 960fps olmadan olmaz algısı yaratılıyor donanım olarak ilerde ama sonuçlara gore konuşuluyor normal gezme olarak uygulamala olarak bir fark görmezsin. Burda yazanların çoğu telefon kullanmadan kagit üzerinden konuşuluyor telefon kullananların grubuna sor aklına takilani orda eksiyi artıyı kağıt üzerinden değil ukt üzerinden söylerler (s8 bu arada telefonum )

Dkn nyz

Profesör
S 9 ve s9+ ı Vodafone da inceledim hızlı ve pratik ama ben çabuk kırılırım diyor kılıf şart

F10

Üyecik
ben de biliyorum s9 un daha iyi olduğunu da ben netten değil burdaki Turkcellden alıcam s8 ve p20 ikisininde fiyatı 4000 o yüzden bunların arasında kaldım

stat counter