P20 Pro Skandalı!

Bu konuyu okuyanlar

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei p20 pro kullanıyorum. Büyük bir heves ile aldım hemen. Şuan için 2tane skandalımız var.

1.si: parmak izi sensörü telefonu aldığım ilk 3 gün çalıştı, şuan sensörden eser yok. Parmak izi tanımlarken sadece ilk dokunsumu algılıyor.

2si: herhangi bir uygulama açıkken telefona çağrı gelince, çağrı bildirim ekranına düşüyor ve o bildirim ekranını açamıyorsun. Her aşağı çektigimde, bildirim ekranı kapanıyor, doğal olarak çağrıyı da yanıtlayamıyorum. Ekran kilidini bir açıp kapatmam gerekiyor yanıtlamak için.

Bir kaç gün önce gelen bir güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yani umarım öyledir.

Bu arada cihazın büyüteç özelliğini aktif olunca telefon bildiğin kasıyor. Ses ile kontrol zaten rezalet. Sadece arama yapmaya ve cihazının nerde oldugunu haber vermeye yarıyor. O da İngilizce. Türkçe dil desteği yok. Hatta çoğu cihaz uygulamasında Türkiye konum desteği yok.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Teknik servise götürdünüz mü? Sorunun gerçekten donanımsal olup olmadığını araştırın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bozuk servise vermen gerek skandalın kralı foxconn'da ölen yüzlerce işçisi var.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Geçmiş olsun vakit geçirmeden servise veriniz

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Geçmiş olsun hocam İnşAllah yazılımsal bi sıkıntı vardır öyleyse bikaç güncellemeyle halledilir

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Geçmiş olsun vakit geçirmeden servise veriniz
Teşekkür ederim, yollayacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Geçmiş olsun hocam İnşAllah yazılımsal bi sıkıntı vardır öyleyse bikaç güncellemeyle halledilir
Teşekkürler, benimde temennim o yönde. Umarım yazılımdır

Teşekkürler, benimde
işçilerine köle muamelesi yapıyor sürekli fazla mesai yaptırıyor adamlar öğle yemeğinde uyuyor stres yüzünden yüzlerce işçi intihar etti...
foxconn'da ölen yüzlerce işçi - Google'da Ara
Çok üzücü ya

Son düzenleme:

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei p20 pro kullanıyorum. Büyük bir heves ile aldım hemen. Şuan için 2tane skandalımız var.

1.si: parmak izi sensörü telefonu aldığım ilk 3 gün çalıştı, şuan sensörden eser yok. Parmak izi tanımlarken sadece ilk dokunsumu algılıyor.

2si: herhangi bir uygulama açıkken telefona çağrı gelince, çağrı bildirim ekranına düşüyor ve o bildirim ekranını açamıyorsun. Her aşağı çektigimde, bildirim ekranı kapanıyor, doğal olarak çağrıyı da yanıtlayamıyorum. Ekran kilidini bir açıp kapatmam gerekiyor yanıtlamak için.

Bir kaç gün önce gelen bir güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yani umarım öyledir.

Bu arada cihazın büyüteç özelliğini aktif olunca telefon bildiğin kasıyor. Ses ile kontrol zaten rezalet. Sadece arama yapmaya ve cihazının nerde oldugunu haber vermeye yarıyor. O da İngilizce. Türkçe dil desteği yok. Hatta çoğu cihaz uygulamasında Türkiye konum desteği yok.
Arkadaşlar merhaba. Servise yolladım telefonumu, bana yeni sıfır ürün yollayacaklarini söylediler. Benimde hevesim kaçtı, ürünü iade ettim. 1haftadir da iade ücretinin yatmasını bekliyorum. Bir daha da huawei ye bulaşmam

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar merhaba. Servise yolladım telefonumu, bana yeni sıfır ürün yollayacaklarini söylediler. Benimde hevesim kaçtı, ürünü iade ettim. 1haftadir da iade ücretinin yatmasını bekliyorum. Bir daha da huawei ye bulaşmam
Para iadesi alıp s9 plus almanı tavsiye ederim

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsung dan ipleri çekeli 3,5 yıl falan oldu, muhtemelen bir daha başıma samsung gibi bir bela almak istemem
3.5 yıl oldu demişsin hocam o zamanlar s5 ler vardı s6 lar yeni yeni çıkıyodu hangi telefonu kullandınız en son samsungta

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Samsung dan ipleri çekeli 3,5 yıl falan oldu, muhtemelen bir daha başıma samsung gibi bir bela almak istemem
Telefondan telefona değişir, mesela bende j7 vardı ve androidden baya soğutmuştu beni. Şuan s9 alsanız tabi aynı şey değil. İlla almak istemezseniz o bütçeye iphone 8 plus alırdım ben.

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefondan telefona değişir, mesela bende j7 vardı ve androidden baya soğutmuştu beni. Şuan s9 alsanız tabi aynı şey değil. İlla almak istemezseniz o bütçeye iphone 8 plus alırdım ben.
Teşekkürlerimi sunuyorum. Şansımı bir de Mİ 8 den yana kullanacağım, gelmesini bekliyorum. O da kelek çıkarsa iphone 8plus kısmetse

3.5 yıl oldu demişsin hocam o zamanlar s5 ler vardı s6 lar yeni yeni çıkıyodu hangi telefonu kullandınız en son samsungta
Note serisini kullanmıştım.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Teşekkürlerimi sunuyorum. Şansımı bir de Mİ 8 den yana kullanacağım, gelmesini bekliyorum. O da kelek çıkarsa iphone 8plus kısmetse

Note serisini kullanmıştım.
Mi8 iyi telefon ya o sorun çıkarmaz bence.

AlwaysFair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ben de P20Pro aldım. Ekranı bar üzerinden kısılmıyordu, beyaz ekran olunca kendi kendine sayfa değiştikçe ekranı kısıp arttırıyordu. İade talep ettim, onaylandı. P20 Pro alacak arkadaşlar satın aldıktan sonra mağazada iyice incelerlerse iyi olur.

Reaksiyon puanı
892
Mi8 almayın derim iphone x çakması ben şahsen replika bir telefon kullanmazdım samsung istemezseniz 8 plus bir numara o bütçeye.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Samsung özgün diyorsunuzda çentikli tasarım pantentini aldı s9dan sonra :D

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ama şuanlık çentikli telefon piyasaya sunmadı yaparsa da apple a rakip olarak çıkartır ve emin ol daha iyi kullanıcı deneyimi sunar

Reaksiyon puanı
892
Ya geçen hafta telefon almaya gittim mediamarkta, oranın müdürüydü sanırım ben işte iphone 6s alıcam dedim, adam bana p20 lite ister misin bak iphone x tasarımı dedi??????
Her şey tasarım olsa 6s onu ikiye katlıyor?Adamlar bile sadece tasarımdan satılacağını bildiği için tabi??

Evet ondan da haberim var eğer yaparsa samsungu da silerim.Ya bir tasarım alt tarafı özgün yapsınlar.

Son düzenleme:

onur2334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben de P20Pro aldım. Ekranı bar üzerinden kısılmıyordu, beyaz ekran olunca kendi kendine sayfa değiştikçe ekranı kısıp arttırıyordu. İade talep ettim, onaylandı. P20 Pro alacak arkadaşlar satın aldıktan sonra mağazada iyice incelerlerse iyi olur.
İade onayinin üzerinden ucretinizi alabildiniz mi?