P10 plus mı yoksa s8 mi

Bu konuyu okuyanlar

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
arkadaşlar merhaba p10 plus yada s8 almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım. p10 plus tan yanayım ikinci kamerada bokeh efekti ve mono krom çektiği için . note8 de güzel telefon ama bütçe biraz kısıtlı bokeh efekti yapıyor mu bilmiyorum
şimdi kullandığım telefonun 1 gb ram var ve hafıza dolu uygulamalar hata verip kapanıyor sizce hangisi kafam çok karışık.
uzun süre kullanmak istiyorum
telefonların kameraları benim için önemli
video çekerkende fotoğraf almak istiyorum
yüksek kalitede çekerken ısınma oluyor mu (1080p 30 kare 1080p 60 kare 2160p 30 kare )
telefonların otg desteğinide kullanmak istiyorum
p10 plusta 6 gb ram var s8 de 4 gb
işlemci yönündende s8 den yanayım
huawei telefonunda parmak izi çok iyi ve hızlı , home tuşuna atanan görevi seviyorum ( geri gelme ,açık uygulamaları gösterme)
samsung unda wifi direct ve su geçirmemesi hoşuma gidiyor ama bilmiyorum telefonu alıpta suya sokmak pek içimden gelmiyor
s8 de de ekran çözünürlüğü düşürme iyi p10 plusta var mı bilmiyorum
sizce hangisi

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Kendi kendine hangi özelliklerin hangi telefonda daha iyi olduğunu saymışsın. Hangileri senin için daha önemliyse o telefonu tercih et.

S8+ ve P10 Plus arasından bence S8+
S8 ve P10 Plus arasından P10 Plus

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
P10 Plus herhalde ithalatçı alacaksın? S8 al derim. Sırf bokeh efekti için daha kötü bir kamera alma.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
P10 plus ithalat garantili 2500 lira civarı bulunabilir. Ben kullanıyorum çok ta memnunum. Kullanımı çok keyifli.
P10 plus Türkiye garantili alacaksan o paraya değmez derim. İthalat garantili bir de kampanyaları falan takip et. Mesela N11 de 80 liralık kupon var şu anda biraz daha ucuza almış olursun.
S8 in tasarımını sevmiyorum tabi bu göreceli bir şey. Genel anlamda s8 daha üstün bir cihaz. Kamerası da seni pişman etmez.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S8 Plus alman daha güzel olur P10 Plus Kamera da fhd de kayıt yaparken p10 a göre çok ısınacağından s8 veya s8+ almalısın

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
S8
--- Gönderi Güncellendi ---

P10 FHD60'da ısınıyor demişti hakkı Alkan
P10 Plus aynı işlemci.
5 dakikadan biraz fazla 4k video çektim. Üzerinde spigen marka baya kalın silikon kılıfla birlikte. Çekim sonrası kılıfı çıkartıp ölçtüm en sıcak noktası 40,8 derece. Kısa zaman soğudu ayrıca. Bence çok değil. Şarj sadece %1 azaldı.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
İthalatçı p10 alacağıma G6 alırım tr garantili

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S8 al yoluna bak derim kardeşim bana göre şuan piyasadaki en sexsi telefon işlemci vs zaten üst düzey kamera anlatılmaz zati. Ha videoya gelirsek çok video çeken birisiysen samsung ve apple üstüne tanımam video konusunda onuda söyliyim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar merhaba p10 plus yada s8 almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım. p10 plus tan yanayım ikinci kamerada bokeh efekti ve mono krom çektiği için . note8 de güzel telefon ama bütçe biraz kısıtlı bokeh efekti yapıyor mu bilmiyorum
şimdi kullandığım telefonun 1 gb ram var ve hafıza dolu uygulamalar hata verip kapanıyor sizce hangisi kafam çok karışık.
uzun süre kullanmak istiyorum
telefonların kameraları benim için önemli
video çekerkende fotoğraf almak istiyorum
yüksek kalitede çekerken ısınma oluyor mu (1080p 30 kare 1080p 60 kare 2160p 30 kare )
telefonların otg desteğinide kullanmak istiyorum
p10 plusta 6 gb ram var s8 de 4 gb
işlemci yönündende s8 den yanayım
huawei telefonunda parmak izi çok iyi ve hızlı , home tuşuna atanan görevi seviyorum ( geri gelme ,açık uygulamaları gösterme)
samsung unda wifi direct ve su geçirmemesi hoşuma gidiyor ama bilmiyorum telefonu alıpta suya sokmak pek içimden gelmiyor
s8 de de ekran çözünürlüğü düşürme iyi p10 plusta var mı bilmiyorum
sizce hangisi
S8.

htfvghuhhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence p10 plus samsung çok eksi yönleri var huawei kullanan herkez çok memnun ama samsung kullananların %60 ı şikayetcidir s5 s6 note5 s7 edge kullandım hep ayni hep kronik sorunlar ekran yanması sararması ısınma donma kasma güncelleme vermiyor üvey evlar gibi davranıyor şuan s7 edge var ekranın ortasinda cizgi oldu

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
İthalatçı P10 10 plus alınabilir. G6 dan daha iyi. Ayrıca lg Türkiye garantisi malum ithalat garantiyi aratmıyor.
Alakası yok lg telefonlarının garantisine kvk bakıyor artık ayrıca kirin işlemci yerine sd işlemci kullanırım daha iyi

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S8 alıp pişman olan görmedim. Ama P10 alanlardan gördüm bu bile yeterli bir sebep

htfvghuhhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S8 alıp pişman olan görmedim. Ama P10 alanlardan gördüm bu bile yeterli bir sebep
kardeşim s8 alıpda pişman olan çok gördüm heleki samsung alıp pişman alan saymakla bitmez telefondan anlayan adam huaweiden pişman olmaz kamerada geri kalmaz birtek gece çekimi geri kalır prof fotucu degiliz zaten

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Alakası yok lg telefonlarının garantisine kvk bakıyor artık ayrıca kirin işlemci yerine sd işlemci kullanırım daha iyi
Sen işlemciyi kullan biz telefonu. Bir çok arkadaşım LG yüzünden madur oldu. G3 G4 ve G5 alanlara sor sen onu.
Ayrıca P10 daki işlemci G6 nın geçen yılki SD işlemcisinden kat kat üstün.
Not: konu ne ara Lg ye bağlandı anlamadım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen işlemciyi kullan biz telefonu. Bir çok arkadaşım LG yüzünden madur oldu. G3 G4 ve G5 alanlara sor sen onu.
Ayrıca P10 daki işlemci G6 nın geçen yılki SD işlemcisinden kat kat üstün.
Not: konu ne ara Lg ye bağlandı anlamadım.
Yav he he kat kat üstün
821'in GPU'su kırın 960in önünde nereye kırın daha üstü.

Reaksiyon puanı
5,172
kardeşim s8 alıpda pişman olan çok gördüm heleki samsung alıp pişman alan saymakla bitmez telefondan anlayan adam huaweiden pişman olmaz kamerada geri kalmaz birtek gece çekimi geri kalır prof fotucu degiliz zaten
Kaç aydır buradayım daha gördüğüm kişi sayısı 3ü geçmedi

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Şurada burada huawei fanboyları arttı he geçen seneye göre :D Geçen biri diyor Samsung kendi işlemcisini üretemiyor en azından huawei üretiyor diye.

htfvghuhhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kaç aydır buradayım daha gördüğüm kişi sayısı 3ü geçmedi
S5 s6 s7edge note5 kullandım ama hep aynı sorunlarla karşılaştım iphone 6 iphone 6 olus iphone 6splus kullandım hepsi stabildi ne ısınma ne birşey şuan su edge kullanıyorum dahada samsung kullanmam

Reaksiyon puanı
5,172
S5 s6 s7edge note5 kullandım ama hep aynı sorunlarla karşılaştım iphone 6 iphone 6 olus iphone 6splus kullandım hepsi stabildi ne ısınma ne birşey şuan su edge kullanıyorum dahada samsung kullanmam
S8i bu tabloya dahil tutamazsınız çünki optimizasyonu çok iyi

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230

Kardeşim, S8 dedik...
--- Gönderi Güncellendi ---

Kardeşim, S8 dedik...

htfvghuhhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S8i bu tabloya dahil tutamazsınız çünki optimizasyonu çok iyi
:D her samsung modelini öyle diye aldım zaten daha düşmem ama sattım s7 edgeyi 2 güne p10 plus alırım :D aha samsung busefer yapmış dedik sonuç hüsran

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Kişisel tercihlere her zaman saygım vardır.S4 modelinden itibaren samsung kullanmayı bırakmıştım.arayüz ve bazı sıkıntılardan dolayı,şimdi s8 ile bir şans verdim ve çevremde tercihlerime güvenen bir çok kişiye de s8 ve plus modellerini aldırdım hepsi memnun.
Gelelim telefon tercih konusuna bazen firmalar insanları sıkıntıya soktuğunda firmadan son kullanıcı ciddi anlamda soğuyabiliyor.Ama her zaman ikinci bir şansı hakediyor.

Hey gidi günler zamanında tercih sayısı azdı ilk telefonum olan Netaş 933 modeli özledim de diyebilirim :D

Ben S8 modelini tavsiye ederim.

Netaş 933 :D
667945_0.jpg

Reaksiyon puanı
5,172
:D her samsung modelini öyle diye aldım zaten daha düşmem ama sattım s7 edgeyi 2 güne p10 plus alırım :D aha samsung busefer yapmış dedik sonuç hüsran
4 yıl geçmesine ramen hala note4 kasmıyor ki sen gelmişin s7 kasıyor diyorsun.

Senin dediğini bu forumda 100 s7 kullanıcısından sadece 2 si diyor ve ben bu kişilerin gerçekten samsung kullandığına inanmıyorum

htfvghuhhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
4 yıl geçmesine ramen hala note4 kasmıyor ki sen gelmişin s7 kasıyor diyorsun.

Senin dediğini bu forumda 100 s7 kullanıcısından sadece 2 si diyor ve ben bu kişilerin gerçekten samsung kullandığına inanmıyorum
kardeş bana samsungu övme ya .d kullandigim serileri saydim burda yalan konusacak halim yok boş yapma