Özgün Youtube Fikri

Bu konuyu okuyanlar

Xion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar malum yaz geliyor. Sınavlar bitti. Okullar kapanıyor. Artık kendimi bir boşlukta gibi hissediyorum. Ben de dedim, en azından yazım verimli geçsin, eğleneyim diye bir Youtube kanalı açmak istedim. Fakat her yer oyun kanalı dolu. Bu yüzden o kanalların arasından sıyrılmak için özgün bir projeye ihtiyacım var. Dedim ilk önce, internetten bulduğum videoları editler sonra da onları yayınlarım. Ancak iş istediğim gibi gitmedi ve bazı Copyright sorunlarıyla karşılaştım. Sorum şu ki; bana özgün, güzel ve gereksiz oyun kanallarımın arasından sıyrılabileceğim bir fikir lazım. Yardımcı olabilir misiniz?

just4justice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özgün olmak senin hayal gücüne kalmış birşey. Ben de YouTube'a 30 Ağustos 2014 te başladım. Özgün içeriğim yoktu ve diğer oyun kanallarının geridindeydim. Daha sonra başka kanala geçtim ve hayal gücüm sayesinde diğer kanallardan farklı birşey düşündüm sonrasında uyguladım. Aradan 1 ay geçti ve 53 abonem var.

Diğer kanalların özelliklerinden bahsedeyim,

MuratAbiGF 》 Gaz Maskesiyle ve küfürleriyle bilinir.
Burak Oyunda 》 Gözlükleriyle veya video girişinde kullandığı replik ile bilinir.
Oguz Sasi 》 34 yaşındaki adamın 10 yaşındaki çocuk gibi yaptığı taklitler ile bilinir.
Pala Dayi (benim Kanal
s2.gif
) 》 Her videoya atlet ile çıkarım
s2.gif

Buyur kanal linki,
https://www.youtube.com...Cbb7NnBuzl_m1kNjSEVQvtA
Alıntıdır ;)

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Arkadaşlar malum yaz geliyor. Sınavlar bitti. Okullar kapanıyor. Artık kendimi bir boşlukta gibi hissediyorum. Ben de dedim, en azından yazım verimli geçsin, eğleneyim diye bir Youtube kanalı açmak istedim. Fakat her yer oyun kanalı dolu. Bu yüzden o kanalların arasından sıyrılmak için özgün bir projeye ihtiyacım var. Dedim ilk önce, internetten bulduğum videoları editler sonra da onları yayınlarım. Ancak iş istediğim gibi gitmedi ve bazı Copyright sorunlarıyla karşılaştım. Sorum şu ki; bana özgün, güzel ve gereksiz oyun kanallarımın arasından sıyrılabileceğim bir fikir lazım. Yardımcı olabilir misiniz?
Su an icin yurtdisinda inanilmaz derecede tutan ancak Turkiye'de pek yapıldığını gormedigim bir projem var ancak kendime sakliyorum.
Birazcik arastirmayla bulamayacagin sey yok. Az da olsa arastirma yapmalisin:)

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Yanına kız al öyle oyun oyna bir sürü abone olur. Çok da iddialıyım bu konuda