Özge Ulusoy İş Adamı Faruk Çolakoğlu İle Aşk Yaşıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
6,404
Puanları
113
Konum
Elazığ
Geçtiğimiz yıl ki bir söyleşide 'Fakirle birlikte olmam' iması yapan Özge Ulusoy, sözünün arkasında durdu. Ulusoy, iddiaya göre şimdi de işadamı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor...
Magazin kulisleri bu dedikoduyla çalkalanıyor... Geçtiğimiz gün Barcelona'daki paylaşımlarıyla kalbinin boş olmadığını ima eden Özge Ulusoy'un yeni aşkı, iddiaya göre yine iş dünyasından bir isim… 4 yıldır aşk yaşadığı Hacı Sabancı ile geçen yıl ayrılan güzel model, ailesi İsveç Kraliyeti'nden olan İspanyol bankacı Joaquim Lundholm ile de 3 aylık ilişkisini Ekim'de bitirmişti. Geçtiğimiz yılki bir söyleşide "Fakirle birlikte olmam" iması yapan 36 yaşındaki model, son ilişkisiyle sözünün eri olduğunu kanıtladı.

BULUŞMA ADRESLERİ YURT DIŞI!

Ulusoy, konuşulanlara göre gönlünü Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Çolakoğlu Ailesi'nin veliahtlarından Faruk Çolakoğlu'na kaptırdı. Dedikodulara göre Çolakoğlu ile Ulusoy, geçtiğimiz hafta sonu Barcelona'da birlikteydi. Ulusoy'un iki hafta önce gittiği Paris'te de Çolakoğlu ile birlikte olduğu öne sürüldü. Dedikodulara göre; son 1 aydır sosyetik işadamıyla gizlice görüşen Özge Ulusoy, Paris'teki bir şirkette çalışan Faruk Çolakoğlu için bu süre zarfında birkaç defa Fransa'ya gitti. İkili, aşklarının gizli tutulması için de son derece dikkatli davranıyor.Ünlü modelin İspanyol bankacı Lundholm ile aşkı 3 ay sürmüştü..

Kaynak: Ahaber
 
Üst
stat counter