Özge akvaryumda sanat için soyundu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

amidi

Doçent

Almanya’da başlayan sanat festivalinin yıldızı akvaryuma çıplak giren Türk kızı Özge Boya oldu. Genç sanatçı özel tasarım bir kübün içinde meraklı bakışlara aldırmadan oturdu
7 saat boyunca kalkmadı Almanya’nın Dresden kentinde cuma günü başlayan tasarım festivaline ‘Denizkızı Özge’ damga vurdu. Güzel sanatlar okuyan öğrencilerin eserlerinin her yıl sergilendiği festivalde, Türk asıllı Özge Boya, çırılçıplak bir vaziyette yeşil boyalı cam akvaryumda oturdu. Boya, sabah saat 11’den akşamüstü 16’ya kadar meraklı bakışların altında oturdu. Ziyaretçilerle selamlaşıyor n Özge, ülkenin önde gelen sanatçılarından Profesör Carl Emanuel Wolff ile çalıştığı proje kapsamında yapılan cam akvaryumun içinde 7’den 77’ye yüzden fazla ziyaretçiyle selamlaştı. Özge, cama rağmen ziyaretçilerle tokalaştı. Pazar gününe kadar Dresden’de devam edecek etkinlikte, bazı eserler, 3 metrelik bir duvar arkasında bulunuyor. Sanat meraklıları bu eserleri görebilmek için merdivene çıkmak zorunda kalıyor.

Vatan

Arkadaşlar hani bu (m)edeniyet denen şeyden bu haliyle fazla anlamam.Ancak hep şunu merak ettim "sanat için soyunma" nasıl oluyor.Türk(!)kızıymış kalkmış soyunmuş ve bunuda hanım efendi sanat(!)için yapmış.O nu oraya sanat(!)adına izlemeye gelenler sadece sanat(!) için bu denizkızını seyretmişler.Zaten hepsi sanat(!)meraklısı kesinlikle içlerinde soyunmuş bir kıza sanat(!) dışında başka bir gözle bakan dağ adamı kazmalar(!) hiiiiç yok.Dedim ya bu şekliyle bir sanat anlayışına sonuna kadar karşıyım.Beni medeniyet düşmanı olarak görürseniz hemen şunu belirteyim ben medeniyet düşmanı değilim ama bu şekliyle bir (m)edeniyeti de kesinlikle kabul etmem.

ReDo

Rektör
Benim için soyunmadığı sürece sanat demem :p

Saçma işler işte salla.

Orjinal kaynağında bile erotic art olarak geçiyor bizimkiler de bizi yiyor.
Zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor.

İzliyenler sanat için izlemişlerdir hiç bir art niyet yoktur aa çok ayıp :)

neskalii

Profesör
Sanat için soyunma hayatım boyunca bana en saçma gelen şeylerden biri

Şimdi biri buna tacavüz etse sanat için tecavüz olacak mı peki? Sonuçta sanat için tecavüz sahneside çekiliyor :D :D :D :D

blgram

Profesör
İzleyenlerin bir elleri çenelerinde ise diğer elleri nerelerin de sorusunu akla getirir.

clients

Profesör
bende soyunup gircem akvaryuma herşey sanat icraat etmek için :D

rtgrlndr

Profesör
sanat için insan öldürsem acaba ne olur? :) sanat için hocam tamamen bak. Valla hiçbir "art" niyet yok. resmini çizecektim ben onun.

yorumsuz diyorum başka bişey demiyorum.. o zaman mikarnos adasında herkes sanatçı :)