Özel Bilgilerim Google da -_-

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlteredTech

Profesör
Hocam Mozilla,Chromium, Brave kullandığım tarayıcı olmadıkları için bilgim yok. Ama sadece Yandex'te gizlilik şeyi yok ki! Google'dan fazla fazla artısı var. Bakın, Google'da güvenlik açığı bile var. O müstehcen sitelere rahatlık ile Google'da girilebiliyor. Ama Yandex'te bunlar görülse bile hemen engellenebiliyor. Hani siz dediniz yaz Google sadeliğe ç0önem veriyor diye. Hocam bir tarayıcıda sadelik diye bir şey olmaz! Üstelik,açılıp kapanma süresi olarak Google aşırı ağır. Yandex ise çok hızlı.
Hocam az önce de dediğim gibi konuyu uzatmaya gerek yok. Eğer insanları Yandex’e yöneltmeye çalışıyorsanız bu konuyu okuyanların hiç de geçeceğini sanmıyorum.

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Hocam az önce de dediğim gibi konuyu uzatmaya gerek yok. Eğer insanları Yandex’e yöneltmeye çalışıyorsanız bu konuyu okuyanların hiç de geçeceğini sanmıyorum.
Hocam kimse kusura bakmasın şimdi. Ben bu forumda 10 kişiyi Yandex'e geçirdim. Hepsi de çok mutlu. @Bi ıssırabilsem sırtımdan bıçaklasa da.... Bence de uzatmaya gerek yok. Yandex'e geçin olsun bitsin. Şu inadınızı anlamıyorum gerçekten.

Türkçesever

Profesör
Hocam kimse kusura bakmasın şimdi. Ben bu forumda 10 kişiyi Yandex'e geçirdim. Hepsi de çok mutlu. @Bi ıssırabilsem sırtımdan bıçaklasa da.... Bence de uzatmaya gerek yok. Yandex'e geçin olsun bitsin. Şu inadınızı anlamıyorum gerçekten.
Hocam az önce de dediğim gibi konuyu uzatmaya gerek yok.
Bence de @AlteredTech'in dediği gibi konuyu uzatmaya gerek yok. Bu tartışmanın @Eren5551 için pek yararlı olacağını düşünmüyorum.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Size katılıyorum hocam. Çünkü bu konu uzarsa hepimiz @VECTORRR gibi göçeceğiz forumdan. Ama Google, o zaman Facebook'u neden kullanıma kapatmıyor? Facebook, Türkiye'de ki 1 milyar kullanıcısının şifre, e-posta, telefon numarasını BİLİYOR! Siz düşünün. Madem Google Play Store, Google'a ait. Bu şeyi görüyor ama İŞLEM YAPMIYOR! Bu uygulamanın işlevini kaldırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bakın o normal bir şey. Bir tarayıcı (bu Yandex, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Opera Mini, Opera GX olabilir.) sizden veri toplamadan işlem yapamaz ki! Google da topluyor. Ama Google,sizin tüm verilerinize erişim istiyor! Fark bu. Hem de Yandex, Google'dan daha iyi bir stabilize, görsel, Algoritmaya sahip. Yandex,içinde bir sürü eklenti bulundurur. Bakın ben kaç sene Yandex kullandım GM Discovery'de. Telefon çöp oldu. S4 aldım. Google'dan Yandex'e geçtim. Bakın, sizde gelin? Farkı hissedeceksiniz!
en iyisi forumu bırakmak daha iyi olur xD

stat counter