Ozdenkoc.com Seo Çalışması Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Özden Özsoy Koç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba ;
web sitem olan ozdenkoc.com "Çocuk Doktoru" olan anahtar kelimesinde sürekli 1 sayfa ile 2 sayfa arasında gidip geliyor.

1 sayfada ise en iyi derece olarak sadece 9-10. sırada yer alıyor.
Sitemdeki tüm içeriklerim özgündür. Sizlerinde seo önerilerinize sunmak istedim.

Önereceğiniz bir çalışma varsa sevinirim.

DeepHouse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Özden Hanım kabaca bir inceledim araştırmalarım sonucu önizlenimlerim; meta keywordlerinizi göremedim ve meta-tagleriniz uyumlu değil, resimlerinizde alt etiketleriniz bulunmuyor, kodlama sırasında <i> yerine <em> etiketi kullanılmamış, css kodlarınız standartlara uygun değil optimize edilmesi yeniden yazılması gerekiyor, hiç nofollow link çıkışı verilmemiş ancak alexa değeriniz ve sitenin load süresi güzel :)

acilotokurtarici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok daha iyi yerlere gelmesi dileği ile...

Son düzenleme:

SEOCEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İlk olarak web sitenizin tasarımı ve Kullanıcı Deneyimi UX kriterlerine biraz daha uygun düzenlemeleri araştırma yaparak gerçekleştire bilirsiniz.

Çocuk Doktoru Özden Özsoy Koç | Bebek Doktoru, uzantılı sayfanızın bulunması yararınıza olacaktır, Fakat bu konuyu biraz daha detaylandırarak sayfayı süsleyiniz. Aksine sayfa içinde anahtar kelime linkleri bulundurmayın ve doğal olmayan çalışmalardan uzak durun. Çocuk Doktoru sayfasında belirtmiş olduğunuz anahtar kelimeyi sadece Bold (Kalınlaştırıp) kullanmak daha faydalıdır. ayrıca .com/cocukdoktoru uzantısını da şuan var olan sayfanıza yönlendirerek index alın. Bir kaç tane de Google'dan torpilli Blogspot ücretsiz servisleri kullanarak kendinize ait Rakip Backlink kaynakları oluşturabilirsiniz ve bu blogların Footer, Sidebar ve Makale olarak Çocuk Doktoru kelimesinde kalıcı olarak yükselebilme imkanı sağlayabilir. Yanı sıra bir Profesyonelden hizmet talep etmeniz çok daha yararlı olacaktır.

Blog yazılarınızda ise bir birleri arasında bağlantılar verin, yorumlarınıza önem verebilmeniz içinse yorum bölümünü aktif edin.

Selametle,