Oyunuz Recep Erdogan'a mi Tayyip Erdogan'a mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Arkadaslar, farkli tarihlerde verilmis soylevler. Hepsi tv , hatta bazilari meydanlarda toplum karsisinda verilmis demecler. Farkli tarihler dedim ama ayni ay icinde olanlar var. Tek ortak noktalari var, Ayni kisi soyluyor. Ama soylemler birbirinin tamamen tersi. Birinin soyledigini oteki reddedip yalanliyor. Hatta ilk soyledigini dile getirenleri serefsizlikle sucluyor. Simdi siz bunlardan birini secmelisiniz oy vermek icin. Hangisini secerdiniz? Recep Bey'i mi Tayyip Bey'i mi?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yalan yok. Yıllar önce Erdoğana oy vermiştim.

Ama son zamanlar da yaptıklarından sonra asla 2. bir oy vermem.

Lakin bu seçim konusunda %70 İnceye %30 Akşenere vericek gibiyim.

İnce, cidden Türkiyenin biraz ötesinde bir lider konumunda. Fikirleri olsun, amaçları olsun. Ve dahası, adam yeni çıkacak meslekler hakkında büyük projeler içinde. İleriye dönük bir yönetim şekli benimsemiş.

Fakat şimdi Türkiyeye bakıyorum. Yapılan yollar, köprüler, hastaneler ve yapılacak Nükleer S. yapım anlaşmalarında ki maddeleri okuyorum da bizim geleceğe dönük zarardan başka bir şeyimiz yok. Kendimizi geliştirmek yerine sürekli göz boyamak için bir şeyler yapılıyor. Bunun maliyeti şuan çıkmayacak. Ama maksimum 2 sene içinde herkes görücek.

Yani boşuna bu seçim erken yapılmıyor. Erdoğan zeki biri. 2019 da seçim olursa gideceğini en iyi o biliyordu.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Arkadaslar, farkli tarihlerde verilmis soylevler. Hepsi tv , hatta bazilari meydanlarda toplum karsisinda verilmis demecler. Farkli tarihler dedim ama ayni ay icinde olanlar var. Tek ortak noktalari var, Ayni kisi soyluyor. Ama soylemler birbirinin tamamen tersi. Birinin soyledigini oteki reddedip yalanliyor. Hatta ilk soyledigini dile getirenleri serefsizlikle sucluyor. Simdi siz bunlardan birini secmelisiniz oy vermek icin. Hangisini secerdiniz? Recep Bey'i mi Tayyip Bey'i mi?

Önceden izlemiştim hakikaten bu nasıl bir şeydir ya.Hani Şubat diye bir dizi vardı yine Onur Ünlü'nün.Çift karakterli dubleye benziyor oradaki.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Yalan yok. Yıllar önce Erdoğana oy vermiştim.

Ama son zamanlar da yaptıklarından sonra asla 2. bir oy vermem.
Şunu belirtmeniz bile sizin düşündüğünüzü belli ediyor. Ülkenin şu durumuna bakıp hala "devam" diyebiliyorlarsa eminim ki düşünmüyorlar, takım tutar gibi siyasi parti tutuyorlar. Artık yeter, felakete sürüklenmeye devam ya da TAMAM! Bu seçim diğer seçimler gibi değil, ülkenin kaderi belirlenecek.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Benim oyum Recep Tayyip Edoğan'a. her zaman olduğu gibi.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Oylarımız Recep Tayyip Erdoğan'a... her türlü algı operasyonuna rağmen Reis bu işi bitirecek :)

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Korler sagirlar birbirini agirlar. Insanlar izlediklerini bile anlamaz hale gelmisler. Adamlar reislerinin ( o ne demekse, afrika kabilesi falan yonetiyor herhalde ) bizzat soylediklerine bile algi operasyonu diyorlar. Cok aci cok.

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Boş ver hocam, düşünmeyen insana laf anlatamazsın.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İşte sizinle aynı fikirleri paylaşmayanlara bakış açınız bu kadar ! Hep küçümseyici...

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
İşte sizinle aynı fikirleri paylaşmayanlara bakış açınız bu kadar ! Hep küçümseyici...
Kucumsemek derken. Evet, bunlari soylemis adama inanan, hala ona oy veren, hatta oy isteyen adamlari kucumsuyorum ve aciyorum. Bu kadar yalan soyleyen birine birak inanip oy vermeyi gunahimi vermem. Bu videoda yalan olan, itiraz edebileceginiz bir saniye dahi bulamazken buna algi operasyonu demek ahlaksizliktir.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Elimizde, kalitesiyle ve duruşuyla markalaşmış, ülkesinin çıkarlarını sonuna kadar savunan ve bu konuda kimseye eyvallahı olmayan bir lider varken boş muhabbetlere ve algı operasyonlarına hiiiç gerek yok.

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
O konuşmaların tamamını dinleyin içinden alınan kısımları deil.. Devammmm

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Oyum inceye meclis için de iyi partiye vermeyi düşünüyorum. İnşallah ülkemiz için en iyisi gelir.

umito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu video yu izlemenizi tavsiye ederim.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Tüm oylar, yeni Türkiye'nin kurucu lideri Erdoğana gidecek inşallah.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Şunu belirtmeniz bile sizin düşündüğünüzü belli ediyor. Ülkenin şu durumuna bakıp hala "devam" diyebiliyorlarsa eminim ki düşünmüyorlar, takım tutar gibi siyasi parti tutuyorlar. Artık yeter, felakete sürüklenmeye devam ya da TAMAM! Bu seçim diğer seçimler gibi değil, ülkenin kaderi belirlenecek.

Boş ver hocam, düşünmeyen insana laf anlatamazsın.

Korler sagirlar birbirini agirlar. Insanlar izlediklerini bile anlamaz hale gelmisler. Adamlar reislerinin ( o ne demekse, afrika kabilesi falan yonetiyor herhalde ) bizzat soylediklerine bile algi operasyonu diyorlar. Cok aci cok.

Bin tane Bilgin bir araya gelse bir akpliyi ikna edemez. Bilginden dolayı değil akplilerin okumuş cahilliğinden.
O kadar mesaj yazıyorum ama hala mantıklı bir cevap alamıyorum reiscilerden. Kesinlikle kör falan değiller, kendilerini inandırmışlar bir yalana gidiyorlar. Yazık!

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bu zamana kadar Erdoğan' dı ama artık bende TAMAM' cıyım.
2-3 senedir kendini söyledikleriyle çelişkili işler yapmaya başladı. Ekonomi güçlü güçlü diyor ama vergiler aldı başını gidiyor. Dolar' ı faiz' de durdurmuyor artık. Artık yeni bir hava gerek. Büyük ihtimal Cumburbaşkanlığında oyum İnce' ye, vekillikte ise boşa gidecek. Çünkü hiçbirine güvenmiyorum.

Reaksiyon puanı
923
@mapavrili
2.jpg

3.jpg

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Biri ölü, diğeri diri. Kıyas yaparken saçmalamayın

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Birinin dehasi cagini asmis, digeri prompter canavari. Prompter bozuldugunda cumlesini tamamlamasini bekliyoruz ama nafile.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
AA olur mu şimdi diyecekler bilmem kimdi ayakta kalmış mış onun için konuşmayı kesmiş :D Aynısı mitingde de olmuştu. Bu insanlık halidir kafasını toplayamaz anlarım ama prompter dan çok fayda sağladığını onsuz konuşmasının ve anlatmak istediklerinin eksik kaldığının kabul edilmesi lazım.
Sen bir de Ataturk'un ata binisini izle. Adam kirk yillik suvari zaten. Herkesin pasasi degil ama Osmanli Pasasi, boru mu? Bir binisi var sorma. At uzerinde nasil durulur diye ders veriyor gelecek nesillere.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...