Oyunlarda takılma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Praphis

Üyecik

Ekli dosyalar

NousrAX

Asistan
Herhangi yapacak bir şey kalmadımi kesinlikle format atın. Ya kullandığınız bir program ciddi manada sıkıntı yaratıyor ya da Windows bozuk. Temiz bir windows kurulumu ilaç gibi gelebilir. Bende de zamanında aynı sorunları çok yaşadım. Tam olarak nasıl yapılır aklıma gelmiyor ancak Windows formatıda yapmak gerekiyor. Anti-virus ile hiç sistemi tarattiniz mi? Onu bir deneyin.

VECTORRR

Profesör
Herhangi yapacak bir şey kalmadımi kesinlikle format atın. Ya kullandığınız bir program ciddi manada sıkıntı yaratıyor ya da Windows bozuk. Temiz bir windows kurulumu ilaç gibi gelebilir. Bende de zamanında aynı sorunları çok yaşadım. Tam olarak nasıl yapılır aklıma gelmiyor ancak Windows formatıda yapmak gerekiyor. Anti-virus ile hiç sistemi tarattiniz mi? Onu bir deneyin.
sorun ekranda GTX 1050 ti ye 768p ekran var o yüzden böyle.

Praphis

Üyecik
Sana söylemedim zaten. Konuyu açan arkadaşa söyledim. ;)
günaydın pcyi eset in deneme sürümüyle taratmıştım büyük birşey çıkmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüksek performans olan yere tıkla bitsum high performance falan olması lazım onu seç make active de ardından apply sonra da tamam de kapat
yaptım bu arada disk kullanımım çok yüksek

Ekli dosyalar

NousrAX

Asistan

Hocam şu konuya bir göz atın.

NousrAX

Asistan
Kapatınca mi normale döndü. Birde orda takılma sorunlarının çözümünu yazmış. Ona bir bakin derim. Benim işim olduğu için pek bakamadım ama.

Praphis

Üyecik
Kapatınca mi normale döndü. Birde orda takılma sorunlarının çözümünu yazmış. Ona bir bakin derim. Benim işim olduğu için pek bakamadım ama.
hayır kendi kendine ama şuan işlemci kullanan şeyleri filan kapattım normalde kkullanım 30 40 iken 5 6 filan oldu

ama yine kendi kendine 20 lere çıkıyor

Yüksek performans olan yere tıkla bitsum high performance falan olması lazım onu seç make active de ardından apply sonra da tamam de kapat
Ya niye böyle yapıyor bu yeter artık ya
Desktop Screenshot 2019.08.09 - 15.06.50.22.png

artık oyunada giremiyorum çok sağolun

Sorun nerde

kimsede birşey yazmıyor koskoca forumda gerçekten teşşekkürler
oyun takılıyodu artık oyunda açılmıyor

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

The Undertaker

Doçent
hayır kendi kendine ama şuan işlemci kullanan şeyleri filan kapattım normalde kkullanım 30 40 iken 5 6 filan oldu

ama yine kendi kendine 20 lere çıkıyor

Ya niye böyle yapıyor bu yeter artık ya
Ekli dosyayı görüntüle 76604

artık oyunada giremiyorum çok sağolun

Sorun nerde

kimsede birşey yazmıyor koskoca forumda gerçekten teşşekkürler
oyun takılıyodu artık oyunda açılmıyor
Dün demedim mi sana o trolün dediği şeyleri yapma diye açılmaz tabi ŞURDAN ücretsiz olanını indir kurup aç bana ID ve Şifreni ver bilgisayarına bağlanıp bakayım ben.

Praphis

Üyecik
Dün demedim mi sana o trolün dediği şeyleri yapma diye açılmaz tabi ŞURDAN ücretsiz olanını indir kurup aç bana ID ve Şifreni ver bilgisayarına bağlanıp bakayım ben.
bende aptalım yani onu indircem

bu forumda kimseye kolay kolay güvenmem bida düzelttim ben

NousrAX

Asistan
Hocam herkes troll. Sen daha fazla strese girmeden technopat'a konu aç. Bende çok görüyorum bu insanlardan. Hocam sana çok yardım etmek isterim ama sana tavsiyem temiz bir windows kurulumu. Bu arada bu sorun yeni mi ortaya çıktı yoksa hep mi vardı?

The Undertaker

Doçent
bende aptalım yani onu indircem

bu forumda kimseye kolay kolay güvenmem bida düzelttim ben
Sana aptalsın onu indir diyen yok ben sana yardımcı olmak amacıyla link veriyorum bilgi sunuyorum gelmişsin bana teşekkür etmek yerine '' bende aptalım yani onu indircem '' diyorsun. Sana yardımcı olmuyorum daha haberin olsun kendin çöz sorununu. Kaç gündür seninle uğraşıyorum bir teşekkür dahi etmedin ayıptır insaf yahu azarlamadığın küfür etmediğin kaldı. Hadi kardeşim iyi forumlar sana.

@Administraktör
@rise
@Görkem Say

Etiketlediğim moderatörler konuya bakıp gerekeni yaparmısınız rica etsem.

VECTORRR

Profesör
Hocam herkes troll. Sen daha fazla strese girmeden technopat'a konu aç. Bende çok görüyorum bu insanlardan. Hocam sana çok yardım etmek isterim ama sana tavsiyem temiz bir windows kurulumu. Bu arada bu sorun yeni mi ortaya çıktı yoksa hep mi vardı?
farkında mısın bilmiyorum ama GTX 1050 ti ye 768 p ekran... bence konu burda kapanmalı.

stat counter