Oyunlarda Siyah Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar oyunlarda siyah ekran sorunu yaşıyorum.Yeni yeni olmaya başladı.Oyun açılıyo alttan sesler de geliyo ama görüntü yok.Operation Flashpoint le,portal 2 yi yükledim ikisinde de aynı sorun var.Yardım edebilecek biri var mı ya da bu sıkıntıyı yaşayan başkaları

Sistem Özellikleri

Nvidia GT335M 1GB
Windows 7 Home Premium
i5 işlemci 2.67 ghz
4 gb ram

lllolll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun yüklendiği çözünürlük ayarını monitörünüz desteklemiyor ; oyunun ayar dosyasını bulup çözünürlük ayarlayabilirsiniz

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Bugün starcraft 2 ve C&C Tiberian Twilight oyunlarını yükledim ancak iki oyunu da açmak isteyince siyah bir ekran geldi bilgisayar kilitlendi. Görev yöneticisi dahi açılmadı. Sizce sorun nerden kaynaklanabilir?
Bilgisayarım Asus N61JQ :confused1:

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ekran kartı driverım güncel gözüküyor şu anda

BrooMustii123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende görüntü var ama siyah ekran nolur yardım edin yatak gii şeyleri göstermiyor

Melikesayarla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu durum benim şuan sıkıntı yaşadığım bilgisayarda da vardı. Maalesef ki üzülerek söylüyorum tamir ettirmelisiniz. Ufak bir ihtimalle çözülebilecek kısım ise format atmanız olacaktır. Bilemiyorum belki de sizin sorunlarınız yazılımsal olabilir. Ama bu sorunları bende yaşadım. Ekran kartını güncellerken vs. bir anda siyah ekran oluyor ve bilgisayar, bileşenler çalışmalarına rağmen hiçbir şekilde ekran geri gelmiyor. Garantiye gönderdiğim de diski sıfırlamışlardı sorun çözülmüştü ya da tamir veya onarımını gerçekleştirdiler bilemiyorum. Sonuçta firma bana ne yaptığını adam akıllı söylemiyor. Yalancı bir firma ile yaşadığım sıkıntılı günler inşallah geçecek.
--- Gönderi Güncellendi ---
bende görüntü var ama siyah ekran nolur yardım edin yatak gii şeyleri göstermiyor
Lanet olsun :D Konu yeni sandım, senin yazdığını görünce. Bende cevapladım :(

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ekran kartınımı yoksa cpu daki entegre grafiği çalıştırdığına bir bak derim driver booster 4 indir güncellesin herşeyi yazılımsal bi sıkıntı bu oda olmassa çalıştıra gel dxdiag yap yazılımlarını tarasın
;);)