Oyunlarda karşılaşılan dll hataları

Bu konuyu okuyanlar

oziman06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar çocukluğumdan beri tek hayalim iyi bir pc ve içi oyunlarla dolu olmasıydı ve şuan iyi bir pc var oyunlarla da dolu olabilmesi için 4 tb hdd aldım. Yaklaşık 50 adet oyun yükledim eski yeni karışık ve eski oyunları yükledikten sonra gta 5 i açmadı 0007 li bir hata veriyor sanıyorum ki dll ler çorba oldu nette ne kadar çözüm varsa denedim olmadı. Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz yani ben bilgisayarımın full oyun çakılı olmasını istiyorum ve hepsinin çalışmasını istiyorum böyle birşey mümkün mü

nikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Windows'un bulunduğu sürücüde mi hepsi?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Her oyunun sistem gereksinimleri vardır; en güncel Windows, Microsoft Net Framework, Visual C ++, DirectX gibi gibi ; oyun ürün sayfalarından bu gereksinimleri karşılayıp karşılamadığınızı kontrol edin, ihtiyaç durumunda ilgili bileşeni yükleyin veya bunun güncellemesini yapın. Yasa dışı yollarla edinilmiş oyun veya program kullanmayın. İlk olarak bunları sistemden kaldırın, sisteminizi güncel bir antivirus programı ile derin tarama yapın. Gerekirse, temiz kurulum gerçekleştirin. Paranızın yetmediği oyunları da sağdan soldan indirip yüklemeyin, güvenliğiniz için.