Oyunlarda Düşük fps

Sorun nedir ?

• Ekran kartı bozuk

Kullanılan: 2 50.0%
  • Diğer seçenekler

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

OguzhanEsim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar bir 2.el pc aldım ve birçok sorunu oluştu windows 10 yaptıktan sonra ekran kartı driverları bozuldu onları halletmeye çalıştım ve ekran kartım ati olduğundan normal olarak amd catalyst indrdim ancak açılmadı bunun üzerine pcmi windows 7 ultimate yaptım ve driverların hepsini gücelledim ve catalyst control centerı açabildim ama league of legendsda en düşük ayarlarda 90 fpsi zor alıorum ve steam oyunları 20 fpsyi geçmior lütfen yardımcı olursanız sevinirim :) (ekran kartının driverları güncel )

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    63.1 KB · Görüntüleme: 183
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    2.9 KB · Görüntüleme: 521

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Öncelikle merhabalar bir 2.el pc aldım ve birçok sorunu oluştu windows 10 yaptıktan sonra ekran kartı driverları bozuldu onları halletmeye çalıştım ve ekran kartım ati olduğundan normal olarak amd catalyst indrdim ancak açılmadı bunun üzerine pcmi windows 7 ultimate yaptım ve driverların hepsini gücelledim ve catalyst control centerı açabildim ama league of legendsda en düşük ayarlarda 90 fpsi zor alıorum ve steam oyunları 20 fpsyi geçmior lütfen yardımcı olursanız sevinirim :) (ekran kartının driverları güncel )

Zaten pek güçlü bir sistemin ve ekran kartının olduğunu sanmıyorum ya parçaları daha güçlü parçalarla değiştirmen lazım ya da elindekiyle mutlu olman.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Bilgisayarın 10 sene öncesinin teknolojisine ait. Ekran kartın da o dönemin düşük düzeyli bir ekran kartı. Hangi oyunları oynamaya çalıştığını bilmiyorum ama aldığın fps oranı büyük olasılıkla son derece olağan.