Oyunlar Neden F710 u Görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bimeksten 70 liraya F710 aldım. Sırf kablolarla uğraşmamak ve hemen hemen her oyunu gamepad ile oynamak için ama oyunlar görmüyor Örneğin RAYMAN ORIGINS i gamepad ile oynamak istedim ama görmedi. Bide D ve X diye bişey yazıyo üzerinde kurulumu yaparken X deydi hata verdi D ye aldım doğruudan yükledi X dediği Xinputmuş ama bir türlü MS nin sitesinden indiremedim Bu arada aygıt yöneticisinde F710 diye bişey yok bazı forumlarda öyle demiş ama yok

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Driver'ını yükledin mi? :) F310 var bende ve çoğu oyunu tanıyor ve xbox kontrol moduna geçiyor hemen :)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
yazılım cd si gelmişti yanında onu yükledim

D den X e getirince böyle oluyor

bu da aygıt yöneticisi

Peki neden raymanı kolla oynayamıyorum. Snoopynin koluyla oynuyordu arkadaş

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Edit: Dark Soulsda direkt olaeak gördü sanırım raymanda tuşları atamam gerekiyormuş (nolurdu direkt göreydin) bişeyi merak ediyorum sadece

"xusb21.inf dosyasini tanittiniz mi?microsoft xbox360 accessories icinde.bunu tanittiginizda direk xbox kolu gibi gorur." aygıt yöneticisinden tanıtın denmiş ama bende sadece klasörler gözüküyor bu dosyayı gösteremiyorum neden?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
kafayı yiyecem dün ne güzel hallettim diye seviniyodum. Pc yi kapattım akşam sabah açtım girdim DARK SOULS a oda ne çalışmıyor. Logitech Profiler was unable to detect any game controllers hatası veriyor.

http://forums.logitech.com/t5/PC-Ga...t-Logitech-Profiler-was-unable-to/td-p/436104

anlatılan yöntemi yapmaya çalıştım fakat
6 ve 7. basamakları yapamadım
6. basamaktaki dosyayı bulamadım (bir yığın oem dosyası var hangisi)
7. basamaktada kayıt dosyaları silinmiyor uyarısı verdi
ardından 8. basamaktaki siteye gittim orda anlatılan şeyleri yaptım

Diğer basamaklarıda yaptım. Tekrardan kurdum D seçili olmasına rağmen X seçiliymiş gibi davranıyor

Edit: Şimdi Logitech Profiler was unable to detect any game controllers. hatası veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayardan pes 2013 oynamak için almayı düşünüyorumda bu pad herhangi bir sıkıntı cıkartırmı acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
win 8 kullanıyorum driver ı yüklerken ''Logitech Profiler was unable to detect any game controllers" diye hata veriyor ve aygıt yöneticisinde xbox 360 controller for windows seçeneği çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sıkıntıyı çözebildin mi aynı sorun bende de var yardımcı olursan sevinirim